block
Освячення місця під будівництво нової школи в селі Чорний Потік


22 вересня 2015 року, у селі Чорний Потік, Надвірнянського благочиння відбулася важлива історична подія – освячено місце під будівництво нової школи.

Дана подія розпочалась із урочистої шкільної лінійки та спільним виконанням Державного Гімну України.

Після цього відбулось освячення земельної ділянки під будівництво нової школи, яке з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана здійснив настоятель Храму Святого Архістратига Михаїла села Чорний Потік, Надвірнянського благочиння митр. прот. Іван Микицей у співслужінні священика УГКЦ. Після цього отець Іван звернувся до присутніх зі словом, в якому зазначив, що з Божою допомогою обов’язково постане будівля нової школи та передав молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

На урочистому освяченні були присутні: Голова Надвірнянської райдержадміністрації Олександр Кеніз, заступник Голови Надвірнянської РДА Богдан Зеленчук, помічник Голови Івано-Франківської ОДА Михайло Ерстенюк, начальник відділу освіти районної державної адміністрації Степан Северилов, депутати обласної та районної рад й актив села.

Звертаючись до присутніх, голова Надвірнянської райдержадміністрації Олександр Кеніз наголосив на тому, що Чорнопотоківська громада давно заслуговує на те, щоб мати нову школу та висловив сподівання, що завдяки керівництву області, районній владі, депутатам обласної та районної рад буде зведена ця споруда.

На завершення всі присутні помолилися за добрий початок будівництва школи.
Освячення місця під будівництво нової школи в селі Чорний ПотікПоділитись


otta Da Vinci