block
Керуючий Коломийською єпархією співслужив Святійшому Патріарху на Львівщині


З 13 по 15 вересня 2013 року Преосвященний Юліан Єпископ Коломийський і Косівський перебував на Львівщині, супроводжуючи Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета у Першосвятительському візиті до Львівської єпархії в рамках святкування 1025-ліття Хрещення Руси-України.
13 вересня, у день Свята Покладення чесного пояса Пресвятої Богородицi, Владика Юліан співслужив Святійшому Патріарху Філарету за Божественною Літургією на цілющому джерелі присілка Заглина, Жовківського району, - місці чудесного явлення Божої Матері. За богослужінням також молилися: Високопреосвященний Епіфаній Патріарший Намісник, Митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський, Високопреосвященний Димитрій Митрополит Львівський і Сокальський, Високопреосвященний Антоній Митрополит Хмельницький і Кам'янець-Подільський, Високопреосвященний Іларіон Архієпископ Рівненський і Острозький, Високопреосвященний Євстратій Архієпископ Чернігівський і Ніжинський, Високопреосвященний Яків Архієпископ Дрогобицький і Самбірський, Високопреосвященний Климент Архієпископ Сімферопольський і Кримський, Преосвященний Матфей Єпископ Володимир-Волинський, Вікарій Волинської єпархії, духовенство Львівської єпархії.
Після завершення Літургії Предстоятель виголосив проповідь та нагородив видатних діячів області церковними нагородами.
Цього дня Преосвященний Юліан взяв участь у презентації понад 100 нових книг видавництва Видавничого відділу Української Православної Церкви Київського Патріархату, що відбулась у головному читальному залі Наукової бібліотеки Львівського національного університету ім. Івана Франка.
Презентація стала спільним проектом Видавничого відділу УПЦ КП, Львівської єпархії, Міжнародного Форуму видавців у Львові і Наукової бібліотеки ЛНУ ім. Івана Франка в особі її директора доцента Василя Федоровича Кметя.
Після презентації видань Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет звершив освячення нових адміністративних і службових приміщень Львівського єпархіального управління та приміщення митрополичої резиденції. Єпископ Коломийський і Косівський Юліан молився за Чином освячення та привітав Митрополита Димитрія і духовенство Львівської єпархії з розширенням єпархіального центру.
Ввечері, 13 вересня 2013 року, Керуючий Коломийською єпархією був присутнім на зустрічі Святійшого Патріарха Філарета з депутатом Європейського парламенту Павелом Ковалем, яка відбувалася у конференц-залі готельного комплексу «Супутник».
14 вересня 2013 року Єпископ Юліан разом з Митрополитом Епіфанієм, Митрополитом Димитрієм, Архієпископом Іларіоном, Архієпископом Євстратієм, Архієпископом Яковом, Архієпископом Климентом, співслужив Святійшому Патріарху Філарету за Божественною Літургією в Храмі Вознесіння Господнього у місті Львові. Перед богослужінням Патріарх освятив нові розписи святині. По завершені Літургії Предстоятель виголосив проповідь і нагородив Львівського міського Голову та меценатів Храму церковними нагородами.
Ввечері цього дня Преосвященний Юліан співслужив Першосвятителю за Всеношним бдінням у Покровському Кафедральному Соборі міста Львова.
15 вересня 2013 року Керуючий Коломийською єпархією разом з Митрополитом Львівським і Сокальським Димитрієм, Митрополитом Луцьким і Волинським Михаїлом, Архієпископом Рівненським і Острозьким Іларіоном, Архієпископом Чернігівським і Ніженським Євстратієм, Архієпископом Сімферопольським і Кримським Климентом, Вікарієм Волинської єпархії, Єпископом Володимир-Волинським Матфеєм та духовенство Львівської єпархії співслужив Святійшому Патріарху Філарету за Божественною Літургією в Храмі Введення в храм Пресвятої Богородиці у смт. Брюховичі. На завершення богослужіння Патріарх виголосив проповідь, нагородив меценатів Храму церковними нагородами, та на церковному подвір’ї освятив пам’ятний Хрест 1025-ліття Хрещення Руси-України.Поділитись


otta Da Vinci