block
Служіння у Великий четвер Страсної седмиці


У Великий четвер Страсного тижня Церква Христова своїми богослужіннями творить спомин Тайної Вечері, на якій Господь встановив Таїнство Святої Євхаристії. Також в цей день Церква згадує вмивання Спасителем ніг апостолам на знак глибокого смирення та молитву в Гефсиманському саду.
В цей день, 17 квітня 2014 року, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан в Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї у співслужінні: благочинного Коломийського міського благочиння митр. прот. Василя Мізюка, прот. Тараса Мойсюка, ієрея Андрія Лінкевича, ієрея Мирослава Пушкарука, секретаря Єпархіального управління протодиякона Івана Бігуса, диякона Михаїла Голінея, диякона Віктора Гаєвого, звершив Божественну Літургію Святителя Василія Великого Архієпископа Кесарії Каппадокійської. За богослужінням, згідно уставу Церкви, були заготовлені Святі Дари для причащання недужих протягом цілого року.
В кінці богослужіння Владика Юліан виголосив повчальну проповідь і привітав парафіян Кафедрального Собору, які чисельно в цей день приступили до Таїнств Святої Сповіді та Святого Причастя.
Служіння у Великий четвер Страсної седмиці

Служіння у Великий четвер Страсної седмиці

Служіння у Великий четвер Страсної седмиці
Поділитись


otta Da Vinci