block
23 cерпня 2018 року, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, із архіпастирським візитом відвідає село Верхній Ясенів, Верховинського благочиння, де, з нагоди 3-ї річниці від дня освячення Святині, в присілку Ліщевата, в Храмі Святої Софії, Премудрості Божої, яка розташована на Горі Бажань на висоті 1110 метрів, звершить Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.
14 серпня 2018 року, в місті Коломия, відбулось урочисте відкриття IX-го обласного відкритого Фестивалю-ярмарку «Медовий Спас у Коломиї».
14 cерпня 2018 року, в день, коли Церква Христова вшановує пам’ять семи старозаповітніх мучеників Маккавеїв, матері їхньої Соломонії та учителя Єлеазара (166 р. до Р. Х.) та святкує винесення Чесних Древ Животворчого Хреста Господнього, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.
19 серпня 2018 року, в день великого дванадесятого свята – Преображення Господа Бога й Спаса нашого Ісуса Христа, Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, з нагоди престольного свята Кафедрального Собору Преображення Господнього, у співслужінні чисельного духовенства, звершить урочисту Архієрейську Божественну Літургію, Чин Малого освячення води та Чин освячення плодів.
11 серпня 2018 року, в суботу вечором, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, звершив Всеношну з Літією.
10 серпня 2018 року, група паломників паломницького центру «Покров» Львівської Єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, на чолі з керівником групи та головою паломницького центру - прот. Романом Мануляком, в рамках паломницького маршруту, відвідали місто Коломию.
8 серпня 2018 року, напередодні дня вшанування пам’яті Святого Великомученика і Цілителя Пантелеймона, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан очолив святкову Всеношну з Літією.
5 серпня 2018 року, у неділю десяту після П’ятидесятниці, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, звершив Архієрейську Божественну Літургію.
2 серпня 2018 року, з нагоди престольного свята, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, із Архіпастирським візитом відвідав Храм Святого Пророка Іллі села Кривопілля, Верховинського благочиння, де, у співслужінні духовенства, звершив Архієрейську Божественну Літургію, читання Акафіста та Чин Малого освячення води.
9 серпня 2018 року, в день вшанування памяті Святого Великомученика і Цілителя Пантелеймона, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у співслужінні духовенства, звершить Божественну Літургію та Молебень біля чудотворних мощей Великомученика.


otta Da Vinci