block
20 липня 2019 року, у суботу ввечері, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преораження Господнього міста Коломиї, звершив Всеношне бдіння з Літією.
З 15 по 17 липня 2019 року, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, відбулась паломницька поїздка духовенства та вірних Коломийської Єпархії до святинь Чернігова та Києва.
14 липня 2019 року, в селі Чорні Ослави, відбувся урочистий захід «Село моє – краплиночка на карті», приурочений 447-й річниці від дня першої письмової згадки про село.
13 липня 2019 року, у суботу ввечері, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношне бдіння з Літією.

12 липня 2019 року, на стадіоні «Колос» міста Городенки, за сприяння Благодійного Фонду «Покуття», відбувся Фестиваль талановитої молоді.
12 липня 2019 року, з нагоди престольного свята, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, із Архіпастирським візитом відвідав Храм Святих первоверховних апостолів Петра і Павла міста Городенки, Городенківського благочиння, де, у співслужінні духовенства, звершив Архієрейську Божественну Літургію та Чин Малого освячення води.
9 липня 2019 року, в залі прес-центру Єпархіального Управління, під головуванням Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, відбулися збори благочинних Коломийської Єпархії.
7 липня 2019 року, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан взяв участь в заупокійному богослужінні, яке очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, у Меморіальному сквері міста Івано-Франківська за Героями України.
7 липня 2019 року, в день Різдва Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана, коли Православна Церква вшановує пам’ять святих преподобних Іова та Феодосія Манявських, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан співслужив Предстоятелю Православної Церкви України, Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію в Манявському Хресто-Воздвиженському монастирі під час його Першосвятительського візиту до Івано-Франківської Єпархії.
6 липня 2019 року, напередодні величного свята Різдва Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана, відбулось щорічне паломництво до цілющого джерела «Білі криниці» в селі Марківка, Печеніжинського благочиння.


otta Da Vinci