block
20 січня 2018 року, напередодні неділі після Богоявлення, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношне бдіння з Літією.
19 січня 2018 року, в день величного дванадесятого свята – Хрещення Господнього, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього місті Коломиї, звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого та Чин Великого освячення води.
18 січня 2018 року, ввечері, напередодні величного дванадесятого свята - Хрещення Господнього, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Велике Повечір’я з Літією та Утреню.
18 січня 2018 року, в Навечір’я Богоявлення Господнього (Хрещенський святвечір), у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, було відслужено Царські Часи, після чого Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, звершив Божественну Літургію Святителя Великого Великого, яка розпочиналась Великою Вечірнею та Чин Великого освячення води.
16 січня 2018 року, до Єпархіального управління прибули священнослужителі Коломийської Єпархії, щоб колядками та віншуваннями привітати свого Архіпастиря – Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана з Різдвом Христовим.
14 cічня 2018 року, на свято Обрізання Господнього, в Будинку культури села Малий Гвіздець, Коломийського району, відбулось урочисте відкриття Першого Різдвяного Фестивалю «Гвіздецьким краєм коляда лунає».
14 січня 2018 року, біля головної ялинки міста Коломиї, відбулося традиційне щорічне Різдвяне мистецьке дійство: «Земля і небо нині торжествують», за участю гуртів колядників району.
13 січня 2018 року, напередодні великого свята – Обрізання Господнього, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношну з Літією.
9 січня 2018 року, у третій день Різдвяних свят, коли Церква Христова вшановує пам'ять Святого Апостола, Першомученика й Архідиякона Стефана, Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, із Різдвом Христовим привітали колядники Храму Різдва Пресвятої Богородиці села Торговиця, Городенківського благочиння.
9 січня 2018 року, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, на Алеї Слави міського кладовища, очолив Панахиду за спокій душі почесного громадянина Коломиї, підполковника Романа Фурика, у третю річницю його героїчної загибелі.


otta Da Vinci