block
11 жовтня 2018 року, з благословення Керуючого Коломийською Єпархією, Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, група паломників із України пішки прибула до Константинополя (сучасний Стамбул) в Туреччині.
9 жовтня 2018 року, з нагоди престольного свята, в Соборі Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова була звершена святкову Божественна Літургія.
8 жовтня 2018 року, у Храмі Архістратига Михаїла села Виноград, Городенківського благочиння, було звершено Божественну Літургію та Чин Похорону над новопреставленим заштатним протоієреєм Василем Яремчуком.
5 жовтня 2018 року, в залі засідань Єпархіального Управління, під головуванням Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, відбулись збори інформаційно-видавничого та по зв’язкам із засобами масової інформації Єпархіального відділу, приурочені 4-й річниці виходу у світ оновленої газети “Коломийський вісник”.
3 жовтня 2018 року, в Коломийському міському палаці культури «Народний Дім», міські освітяни відзначили своє професійне свято – День вчителя.
В урочистостях взяв участь Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.
2 жовтня 2018 року, в Коломийському академічному обласному українському драматичному театрі ім. І. Озаркевича, відбулися святкові урочистості з нагоди відзначення Дня вчителя освітянами Коломийського району.
1 жовтня 2018 року, з благословення і стараннями Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, на стадіоні «Юність» в місті Коломия, відбувся фінальний футбольний турнір серед команд катехитичних шкіл Коломийської Єпархії, який проводиться шостий рік поспіль і вже став традиційним.
1 жовтня 2018 року, на території Рівненського загальновійськового полігону, відбулись урочистості з нагоди відзначення 3-ї річниці від Дня створення 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади, яка дислокується у місті Коломия.
30 вересня 2018 року, в рамках програми заходів Другого загальноміського Фестивалю книги «Книга відкриває світ», в Коломийському педагогічному коледжі, відбулося урочисте відкриття і освячення Музею коломийської книги.
30 вересня 2018 року, в Коломийському міському палаці культури «Народний Дім», відбулося урочисте відкриття Другого загальноміського Фестивалю книги «Книга відкриває світ».


otta Da Vinci