block
23 квітня 2018 року, в залі засідань Коломийської Єпархії, під головуванням Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, відбулась нарада організаційного комітету по проведенню V-го Ювілейного Фестивалю церковних хорів “Піснеспіви душі”.
22 квітня 2018 року, в неділю 3-тю після Пасхи, біля села Торговиця, Городенківського благочиння, на могилі воякам УПА, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан звершив Панахиду за загиблими за Героями України, які віддали своє життя за волю і незалежність нашої Держави.
22 квітня 2018 року, в неділю жінок-мироносиць, на кордоні сіл Торговиця та Вербівці, Городенківського району, біля скульптурного зображення Пресвятої Богородиці, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан очолив Молебень до Пресвятої Богородоці.
22 квітня 2018 року, в місті Коломия, вібулось урочисте відкриття XI-го Всеукраїнського фольклорного Фестивалю «Писанка».
21 квітня 2018 року, в суботу ввечері, напередодні третьої неділі після Пасхи, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношну з Літією та Чин хіротесії у чтеця над Хоміцьким Сергієм Володимировичем.
21 квітня 2018 року, в Національному музеї народного мистецтва Гуцульщини та Покуття імені Йосафата Кобринського міста Коломиї, відбулась Міжнародна наукова конференція «Мистецтво писанкового розпису – соціокультурний скарб України», присвячена 30-річчю заснування Музею Писанкового розпису, в рамках проведення XI Всеукраїнського фолькльорного Фестивалю «Писанка».
22 квітня 2018 року, в неділю 3-тю після Пасхи, на кордоні сіл Торговиця та Вербівці Городенківського району, біля скульптурного зображення Божої Матері, Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у співслужінні духовенства очолить Молебень до Пресвятої Богородиці.
Ваше Високопреподобіє!
Всечесний отче, Віталію!

Прийміть щиросердечні вітання з нагоди Вашого 35-ліття!
17 квітня 2018 року, в приміщенні Єпархіального Управління, духовенство Коломийської Єпархії привітало Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана зі Святом Пасхи Христової.
15 квітня 2018 року, у неділю 2-гу після Пасхи в день пам'яті Святого Апостола Фоми, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан співслужив Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету за Божественною Літургією у Володимирському Патріаршому Кафедральному Соборі.


otta Da Vinci