block
Керуючий Коломийською Єпархією взяв участь у відзначенні 87-го Дня народження Святійшого Патріарха Філарета


23 січня 2016 року, Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету виповнилося 87 років.

З цієї нагоди Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Свято-Володимирському Кафедральному Соборі міста Києва, взяв участь в урочистих богослужіннях.

23 січня 2016 року, вечором, Преосвященний Владика Юліан молився за Всенічним бдінням у Володимирському Кафедральному Соборі столиці, яке очолив Святійший Патріарх Філарет у співслужінні єпископату Української Православної Церкви Київського Патріархату та духовенства міста Києва. За богослужінням також молились студенти і викладачі Київської православної богословської академії та Львівської православної богословської академії.

В Неділю після Богоявлення, Керуючий Коломийською Єпархією, разом із єпископатом співслужив за Божественною Літургією Предстоятелю Української Церкви у Свято-Володимирському Патріаршому Соборі міста Києва.

Під час Літургії Святійший Патріарх Філарет рукоположив у сан пресвітера диякона Володимира Ворового.

В кінці богослужіння від імені собору єпископату та Священного Синоду до Патріарха з вітальним словом звернувся Патріарший намісник, Митрополит Перяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній та вручив Предстоятелю святу просфору і квіти.

Далі до присутніх зі словом звернувся Святійший Патріарх Філарет та подякував за теплі слова привітання, зазначивши, що сьогодні Господь випробовує нас, як випробовував багатостраждального Іова, чи достойні ми мати свою державу. І народ доводить, що ми достойні мати свою незалежну державу й ці страждання, ця війна виявляє кращі якості людської душі: жертовність, самовідданість, готовність віддати своє життя за своїх ближніх, за свою землю, за свою сім’ю.

В кінці Літургії Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, разом із єпископатом, духовенством та вірними, піднесли Господу подячну молитву за всі Його благодіяння. Завершилися богослужіння урочистим многоліттям на честь Предстоятеля Української Церкви.

Чимало високоповажних гостей завітали, щоб особисто привітати Святійшого Патріарха зі святом. Надійшли вітання від перших осіб держави, дипломатичного корпусу, інтелігенції, монастирів, духовних шкіл України.

ІСПОЛА ЕТІ ДЕСПОТА !
Многая літа, Святійший Владико !

Керуючий Коломийською Єпархією взяв участь у відзначенні 87-го Дня народження Святійшого Патріарха ФіларетаПоділитись


otta Da Vinci