block
Вітання Преосвященному Владиці Юліану від редакційної колегії газети “Коломийський вісник”


Ваше Преосвященство, дорогий Владико Юліане!

Сповнилося п’ять років відтоді, коли Ви, за промислом Всевишнього, були покликані на єпископське служіння. З того часу Ваше життя повністю присвячене Богові та Церкві, ревній праці у Винограднику Христовому.

З погляду світського, п’ять років – це перший ювілей, коли можна аналізувати зроблене, підбивати певні підсумки, щоби правильно спланувати наступні кроки. П’ять років невтомної праці принесли Вам не тільки вагомі плоди і духовну радість, але й великий досвід – щоденного молитовного подвигу, спілкування з паствою, духовенством та світською владою, управління життям великої та розмаїтої Єпархії.

Іноді світські люди прагнуть влади, не усвідомлюючи, що це, насамперед, – велика відповідальність і щоденна праця. Духовна влада – найвища відповідальність, бо йдеться про спасіння людських душ. Знаємо, що Вам властиве глибоке розуміння цієї відповідальності, бо прикладом для себе маєте життя апостолів, учителів Православної Церкви, християнських святих та Самого Господа Ісуса Христа. Вам багато дано – і Ви багато віддаєте.

Майже чотири з п'яти років архієрейського служіння Ви, Владико, очолюєте Коломийську Єпархію. Нам, працівникам інформаційно-видавничого відділу та редакції єпархіальної газети «Коломийський вісник», пощастило працювати безпосередньо під Вашим керівництвом. Ваш особистий приклад спонукає нас бути діяльними християнами, поширювати слово Боже, пам'ятаючи, що віра без діл – мертва. Бо сьогодні мало бути просто священиками чи просто парафіянами: сучасність потребує активності, небайдужості, власної участі в парафіяльному та єпархіальному житті.

Ви показуєте нам бездоганний приклад побожності, жертовності та активності, гідного та відповідального архієрейського служіння. Під Вашою молитовною батьківською опікою почуваємося впевнено та захищено, з радістю долучаємо свою скромну лепту до добрих справ нашої єпархіальної спільноти.

Вітаємо Вас, дорогий Владико Юліане, з 5-ою річницею архієрейської хіротонії. Бажаємо доброго здоров'я, духовної радості та наснаги в подвижницькій праці задля блага Української Церкви, Держави та ввіреної Вам Єпархії. Шануємо, цінуємо, молимося за Вас і благаємо, щоб Господнє благословення завжди було з Вами!Поділитись


otta Da Vinci