block
Вітання Єпископу Юліану від колективу викладачів та студентів Чернівецького Національного університету ім. Ю. Федьковича


Ваше Преосвященство!

Боголюбивий і відданий служінню Церкві Христовій та увіреній пастві Архіпастирю і Владико Юліане!

Колектив викладачів та студентів Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича і, зокрема, філософсько-теологічного факультету, у структурі якого функціонує богословське відділення, де здійснюється підготовка теологів і священнослужителів з вищою богословською освітою, приєднується до вітань духовенства та вірних Української Православної Церкви Київського Патріархату й радо та по-християнськи щиро вітає Вас, Досточтимий Владико з 5-ти річчям архієрейської хіротонії та архіпастирського служіння на єпископській кафедрі славного прикарпатського міста Коломиї.

У цей святковий день, який створив для Вас і нас Господь, ми хочемо подякувати Вам за тісну співпрацю, що виявляється передусім у працевлаштуванні наших випускників, а також в організації та проведенні спільних духовно-просвітницьких заходів, в яких активну участь беруть викладачі і студенти кафедри культурології, релігієзнавства та теології.

Нехай Правиця Господня завжди веде і підтримує на Вашому нелегкому шляху Архіпастирського служіння! Нехай Пастиреначальник Господь наш Ісус Христос завжди перебуває з Вами і Нехай «Ангелам Своїм накаже про Вас (берегти), і вони на руках понесуть Вас, щоб Ви й ногою своєю не спіткнулися об камінь (порівн.: Псал. 99, 11-12). І нехай станеться Вам за словом царя і пророка Давида: «І він буде, як дерево, над водним потоком посаджене, що родить свій плід своєчасно, і що листя не в’яне його, і все, що він чинить – благословенне!» (Псал. 1, 3).

Многая і благая літ Вам, високодостойний і шанований нами Владико!З повагою, в. о. ректора професор Петришин Р. І., декан філософсько-теологічного факультету професор Балух В. О., завідуючий кафедри культурології, релігієзнавства та теології доцент Шкрібляк М. В.Поділитись


otta Da Vinci