block
Вітання Владиці Юліану від архієреїв Української Православної Церкви Київського Патріархату


Вітання від Патріаршого Намісника, Митрополита Переяслав-Хмельницького і Білоцерківського Епіфанія
Ваше Преосвященство!

Прийміть щирі слова привітання в День Вашого народження і Тезоіменитства.

Протягом багатьох років Ви “як добрий воїн Ісуса Христа” (2 Тим. 2; 3) мудро і жертовно звершуєте своє архіпастирське служіння на Коломийській кафедрі. Зберігаючи вірність єпископському покликанню, Ви невтомно закликаєте паству до молитовного і євхаристійного єднання, до християнської любові та милосердя, до виконання євангельських заповідей.

Нехай у всі дні Вашого житття Святий Дух щедро наповнює Ваше серце радістю, яка, виливаючись через проповідуване Вами слово, буде єднати і зміцнювати усю нашу українську християнську родину.

Молитовно бажаю Вам здоров’я, невичерпної допомоги Божої, щоб Милосердний Господь наш Ісус Христос зміцнював Вас Своєю благодаттю для подальших трудів на благо Святої Церкви Христової і нашої Батьківщини-України.

Εις πολλά έτη Δέσποτα!
Вітання з Днем тезоіменитства від Високопреосвященного Архієпископа Вінницького і Брацлавського Михаїла
Ваше Преосвященство!

Прийміть мої щирі вітання з Днем Тезоіменитства.

Отримуючи духовне ім’я, кожен служитель Церкви Христової усвідомлює духовний зв’язок із своїм Небесним покровителем, який стає як його молитовним заступником, так і зразком для подальшого християнського життя і служіння.

Тому щиро бажаю Вам, щоб Всемилостивий Господь за молитвами Вашого Небесного заступника, ім’я якого Ви гідно несете, і надалі допомагав у Ваших добрих справах, дарував духовну та тілесну міць, успіхи і здобутки у служінні на благо Церкви та України, а Божа благодать і ласка нехай завжди будуть з Вами.Поділитись


otta Da Vinci