block
Вітання Владики Юліана митр. прот. Івану Макуловичу з нагоди 75-ліття


Ваше Високопреподобіє!
Всечесний, отче Іване!

В цей знаменний для Вас день, Вітання Владики Юліана митр. прот. Івану Макуловичу з нагоди 75-ліття прийміть мої щирі вітання з нагоди Вашого 75-літнього Ювілею!

Свідомо ставши, в безбожні радянські часи, на шлях пастирського служіння, Ви зі смиренням, простотою та любов’ю сієте слово Євангельського благовістя у серця ввірених Вам парафіян, закликаючи їх до покаяння, ведучи дорогою до Царства Небесного. За це користуєтесь їхньою заслуженою любов’ю, турботою і повагою. “Той же, Хто дає насiння сiячевi i хлiб на поживу, дасть рясноту посiяному вами i примножить плоди правди вашої, так щоб ви були багатi на всяку щедрiсть, яка через нас створює подяку Богові“ (2 Кор. 9, 10-11). Ви, також, є прикладом доброго та смиренного служителя Церкви Христової для молодого покоління священнослужителів.

В цей день щиро бажаю Вам Божого Благословення, духовної радості, кріпості душевних і тілесних сил, бадьорості духу та довголіття.

Нехай Господь наш Ісус Христос, за молитвами Пресвятої Богородиці, своєю любов’ю зігріває Ваше серце, дарує невичерпну наснагу для подальшого служіння Богові та побожному українському народу для утвердження в Україні Єдиної Помісної Православної Церкви.

Многії і благії літа!


Поділитись


otta Da Vinci