block
Архієрейське вітання благочинному Коломийського міського благочиння митр. прот. Василю Мізюку з нагоди 50-ліття


Ваше Високопреподобіє!

Всечесний, отче Василію!

Прийміть найщиріші вітання Архієрейське вітання благочинному Коломийського міського благочиння митр. прот. Василю Мізюку з нагоди 50-літтяз нагоди Вашого 50-ліття!

Більшу половину свого життя Ви служите Церкві Христовій у священному сані, зі страхом Божим та щирістю проповідуючи науку Слова Христового та ведете за собою ввірену Вам паству до Бога.

Також вже п'ятнадцять років Ви є благочинним Коломийського міського благочиння та, зі старанням і ревністю намагаєтесь виконувати покладені на Вас обов’язки, щоб бути прикладом для вірних і священиків Вашого благочиння, які “спостерiгаючи досвiд цього служiння, прославляють Бога за покiрнiсть сповiдуваному вами Євангелiю Христовому i за щире спiлкування з ними та з усiма, молячись за вас iз прихильнiстю за дуже щедру у вас благодать Божу” (2 Кор. 9, 12-14).

Молитовно зичу Вам Божої допомоги у всіх справах та починаннях, міцного здоров’я, миру у серці, духовної радості, достатку та довголіття.

Нехай Всемилостивий Господь наш Ісус Христос, зміцює Вас своєю Благодаттю для надбання духовних дарів, дарує Вам сил та натхнення для подальшого ще більш плідного служіння у Винограднику Христовому, процвітання Української Держави й розбудови Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Многії і благії літа!Поділитись


otta Da Vinci