block
Вітання Преосвященному Владиці Юліану від духовенства та вірних Коломийської Єпархії з нагоди 5-ї річниці призначення на Коломийську Кафедру


Ваше Преосвященство!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди 5-ї річниціВітання Преосвященному Владиці Юліану від духовенства та вірних Коломийської Єпархії з нагоди 5-ї річниці призначення на Коломийську Кафедру призначення Вас Керуючим Коломийською Єпархією.

Ніби вчора ми зустрічали нового Архієрея, щойно обраного Священним Синодом Української Православної Церкви Київського Патріархату та призначеного Указом Святійшого Патріарха Філарета на Коломийську Кафедру, а вже відтоді минуло п’ять років. Того весняного дня, прямуючи до Коломиї, Ви долали справжні зимові перешкоди: холодний вітер, хурделицю, снігові замети. Екстремальна погода не зупинила Вас, адже Ви знали, що в Кафедральному Соборі терпляче очікують довгожданої зустрічі з Вами священики та паства нашої Єпархії.

За час Вашого Архіпастирського служіння різних труднощів та перешкод не бракувало. І це не дивно, бо духовне служіння в усі часи було і є нелегким. Проте, завдяки Божій допомозі, власній активності й відповідальності, Ви досягаєте успіхів там, де десятиліттями нічого не змінювалося. На теренах Коломийської Єпархії будуються храми, в тому числі Кафедральний Собор, розгорнуто діяльність єпархіальних відділів, які охоплюють усі сфери суспільного життя краю, духовенство й Ви особисто берете участь у всіх важливих заходах, які відбуваються у місті Коломиї та на парафіях.

Практично з нуля створено інформаційну присутність Коломийської Єпархії у місцевих та обласних мас-медіа. Ви особисто співпрацюєте з місцевим телебаченням, періодично зустрічаєтеся з журналістами на прес-конференціях, берете участь у творенні єпархіальної газети та веб-сайтів, ініціюєте й очолюєте видання духовної літератури.

Завдяки Вашій діяльності впродовж останніх років ще 26 релігійних громад приєдналося до УПЦ КП та ввійшли до складу Коломийської Єпархії. Єпархіальне Управління запрацювало в комфортному відремонтованому приміщенні. Зрушилися роботи в Кафедральному Соборі Преображення Господнього та на прилеглій території. Ви започаткували і щороку проводите багато різних заходів: фестивалів, академій, семінарів, конференцій, вікторин, турнірів. І це лише найбільш видимі результати величезних трудів, присвячених Вами Церкві та суспільству.

Ваше служіння, духовну, організаторську, громадську та просвітницьку діяльність високо цінуємо не лише ми, духовенство і парафіяни Єпархії, але й керівництво нашої Церкви. За час перебування на Коломийській Кафедрі Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет нагородив Ваше Преосвященство декількома орденами та медалями. На високому рівні відбувся Патріарший візит до нашої Єпархії, під час якого Патріарх Філарет навіч побачив те, яку велику діяльність проводить Єпископ Коломийський і Косівський Юліан серед ввіреної йому пастви, якою пошаною користується у представників влади, священиків та всієї громади.

І таких прикладів важливої діяльності можна наводити дуже багато. Переконані, що попереду ще більше роботи, ще більше вагомих справ, які нам разом із Вами належить сповнити, прямуючи до миру, єдності Церкви та суспільства, духовної досконалості та процвітання нашого народу. І нехай допоможе Вам Господь сповнити все задумане!

Ісполла еті Деспота, Преосвященний Владико!Поділитись


otta Da Vinci