block
Вітання Преосвященному Владиці Юліану від редакційної колегії газети “Коломийський вісник”


Ваше Преосвященство, дорогий Владико Юліане!

Минуло лише п’ять років відтодіВітання Преосвященному Владиці Юліану від редакційної колегії газети “Коломийський вісник” як Ви очолили Коломийську Кафедру, а ми сьогодні мусимо зізнатися, що вже не уявляємо єпархіального та особистого життя без Вас, Вашої присутності та діяльності. Серед багатьох справ, звершених Вами та під Вашим керівництвом, дуже важливою є організація діяльності Єпархіальних відділів, у тому числі інформаційно-видавничого, в якому ми маємо честь і приємність працювати.

З Вашої ініціативи створено і регулярно виходить Єпархіальна газета «Коломийський вісник», яка детально інформує віруючих про життя Коломийської Єпархії, життя парафій, діяльність Правлячого Архієрея, духовенства та активних парафіян. Постійно наповнюється матеріалами офіційний сайт Єпархії, сайт газети «Коломийський вісник», сайти Єпархіальних відділів.

Побачив світ перший том «Книги проповідей духовенства Коломийської Єпархії», триває збір матеріалів для другого тому, завершується підготовка до друку книги-довідника про всі храми та духовенство нашої Єпархії. Усе це – завдяки Вашій ініціативі й енергії, невтомній праці, яка спонукає до діяльності і решту духовенства та мирян.

У цей святковий день серед численних вітань достойних людей долучаємо свій скромний голос та молитви, які щодня звершуємо за Ваше здоров’я та Многоліття – великою вірою в те, що Господь почує нас і даруватиме Вам ще багато інших благ: натхнення, здоров’я, успішну реалізацію багатьох проектів, які служитимуть для блага українського народу та єдності Церкви. Хай Господь Бог та Його Свята Мати повсякчас бережуть Вас, дорогий Владико Юліане, під Своєю опікою й обороною!

Многії і благії літа!Поділитись


otta Da Vinci