block
Вітання Преосвященного Владики Юліана ієрею Мирославу Пушкаруку з нагоди 40-річчя


Всечесний отче, Мирославе!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого 40-річчя!

Відчувши у свій час покликання Вітання Преосвященного Владики Юліана  ієрею Мирославу Пушкаруку з нагоди 40-річчядо церковного служіння, отримавши вищу богословську освіту та прийнявши Священний Сан, Ви намагаєтесь натхненно працювати на славу Божу. Сумлінно виконуєте свої обов’язки будучи керівником Єпархіального відділу по взаємодії з навчально-освітніми і виховними закладами та опікуючись Катехитичною Школою ”Діти Божі”, яка діє при Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї. Також, Ви вміло поєднуєте церковне служіння із працею педагога в загальноосвітній школі, сіючи в душі дітей зерна доброти, любові, терпіння, співчуття та миру.

Щиро бажаю Вам Божого благословення, Соломонової мудрості, миру, кріпкості духовних і тілесних сил, достатку та довголіття.

Нехай Господь наш Ісус Христос, за молитвами Пресвятої Богородиці, буде Вам охороною і силою (Пс. 45, 2) та дарує невичерпну наснагу для подальшого плідного пастирського служіння на користь Церкви Христової й Боголюбивого українського народу.

Многії і благії літа!
Поділитись


otta Da Vinci