block
Фільм “Різдвяний вертеп”


Напередодні найсвітлішого і найрадіснішого свята Різдва Христового, пропонуємо усім знову перенестися в атмосферу Євангельських подій - приходу в світ Спасителя, переглянувши фільм “Різдвяний вертеп”.

Презентація фільму відбулася 12 січня 2014 року в Коломийському міському палаці культури “Народний Дім”. Після прем’єри на великому екрані, глядачі мали змогу переглянути фільм на Телеканалі “НТК”.

Ідейним натхненником, автором сценарію, головним постановником та режисером фільму був Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

Особливістю фільму є те, що головні ролі в ньому виконали учні Катехитичної Школи “Діти Божі”, яка діє при Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї.

У створенні фільму взяли участь: викладачі катехитичної школи, працівники МПК “Народний Дім” міста Коломиї, знімальна група Телеканалу “НТК”, доброчинці.

Фільм “Різдвяний вертеп” доступний для перегляду на офіційному сайті Коломийської Єпархії, в соціальних мережах та на каналі YouТube.
Поділитись


otta Da Vinci