block
Святійший Патріарх Філарет відзначив 86-й День Народження


23 січня 2015 року Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет відзначив своє 86-ліття від Дня Народження.

З цієї нагоди Керуючий Коломийською Єпархією, Єпископ Коломийський і Косівський Юліан у Свято-Володимирському Кафедральному Соборі міста Києва взяв участь в урочистих богослужіннях.

24 січня 2015, напередодні 33-ї неділі після П'ятидесятниці (про Закхея, після Богоявлення) Предстоятель Київського Патріархату у співслужінні архієреїв та духовенства звершив Всеношну, а 25 січня - Божественну Літургію.

Під час Божественної Літургії була звершена архієрейська хіротонія ієромонаха Варсонофія (Рудніка), насельника Свято-Феодосіївського чоловічого ставропігійного монастиря міста Києва на єпископа Ужгородського і Закарпатського.

Після Літургії та Подячного Молебню від імені єпископату, духовенства і вірян Української Православної Церкви Київського Патріархату до Предстоятеля зі словом вітання звернувся Патріарший Намісник, Митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній та вручив Патріарху церковну нагороду – медаль «За жертовність і любов до України», а також просфору і букет квітів.

На завершення до присутніх з повчальним словом звернувся Святіший Патріарх Філарет.

Завершилося богослужіння урочистим многоліттям.

ІСПОЛА ЕТІ ДЕСПОТА !


Святійший Патріарх Філарет відзначив 86-й День Народження
Поділитись


otta Da Vinci