block
Фільм “Різдвяний вертеп”


Напередодні світлого і радісного свята Різдва Христового, пропонуємо всім охочим знову перенестися в атмосферу Євангельської події приходу в світ Спасителя, переглянувши фільм “Різдвяний вертеп”.

Презентація фільму відбулася 12 січня 2014 року в Коломийському міському палаці культури “Народний Дім”. Після прем’єри на великому екрані, телеглядачі мали змогу переглянути фільм на Телеканалі “НТК”.

Ідейним натхненником, автором сценарію, головним постановником та режисером фільму був Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

Особливістю фільму є те, що головні ролі в ньому виконали діти – учні Катехитичної Школи “Діти Божі”, яка діє при Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, а час на його зйомки зайняв чотири дні.

У створенні фільму взяли участь: викладачі катехитичної школи,працівники МПК “Народний Дім” міста Коломиї, знімальна група Телеканалу
“НТК”, спонсори та доброчинці.

Фільм “Різдвяний вертеп” доступний для перегляду на офіційному сайті Коломийської єпархії, в соціальних мережах та на каналі YouТube YouTube
Поділитись


otta Da Vinci