block
8 листопада 2017 року, в читальному залі Коломийської центральної районної бібліотеки, відбувся літературно-музичний захід під назвою «Там, де живе рідна мова, живе український народ», присвячена Дню української писемності та мови. Це свято щороку в Україні відзначається 9 листопада.
16 листопада 2017 року, в Коломийському міському палаці культури «Народний Дім», з благословення та сприяння Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, відбудеться Богословсько-просвітницька конференція «Сім’я – домашня церква».
3 листопада 2017 року, в міському палаці культури «Народний Дім» міста Коломиї, відбулися урочистості з нагоди Дня працівника соціальної сфери, який відзначають 5 листопада.
3 листопада 2017 року, у місті Коломия відбулись урочистості з нагоди Дня залізничника, яке відзначають 4 листопада.
1 листопада 2017 року, на військовому цвинтарі міста Коломиї, відбувся мітинг-реквієм, приурочений до 99-ї річниці проголошення Західноукраїнської Народної Республіки та 80-х роковин Великого терору 1937-38 років.
22 жовтня 2017 року, в неділю 20-ту після П'ятидесятниці, у храмах, громади яких нещодавно приєднались до Коломийської Єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, було відслужено недільні богослужіння.
29 жовтня 2017 року, в неділю 21-шу після П’ятидесятниці, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, з нагоди престольного свята, із Архіпастирським візитом відвідає Храм Святої Преподобної Параскеви Сербської села Великий Ключів, Печеніжинського благочиння, де, у співслужінні духовенства, звершить Архієрейську Божественну Літургію та Чин Малого освячення води.
14 жовтня 2017 року, коли на державному рівні відзначається День захисника України та 75-та річниця створення УПА, біля пам’ятника Степану Бандері в місті Коломиї, вшанували пам’ять всіх борців, які поклали своє життя за волю і незалежність України.
14 жовтня 2017 року, в Мистецькому центрі «Світовид» міста Коломиї, відбулись урочистості для військових військової частини А 1267, 17-го окремого батальйону РЕБ міста Коломиї, з нагоди Дня захисника України та 75-ліття створення УПА.
14 жовтня 2017 року, в день величного свята Покрови Пресвятої Богородиці, з нагоди престольного свята та 155-ліття Святині, в Храмі села Цуцулин, Косівського благочиння, було звершено святкове богослужіння.


otta Da Vinci