block
14 січня 2018 року, на свято Обрізання Господнього, з благословення та стараннями Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в Будинку культури села Малий Гвіздець, Коломийського району, відбудеться відкриття[b] I-го Різдвяного Фестивалю «Гвіздецьким краєм коляда лунає».
У святкові дні Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан звершить такі богослужіння
2 січня 2018 року, в Храмі Святого Василія Великого села Чорні Ослави, Надвірнянського благочиння, було відслужено Божественну Літургію та заупокійну Літію за митр. прот. Юрієм Пецюком на 9-й день після його упокоєння.
1 січня 2018 року, в місті Коломия, біля пам’ятника провіднику Організації Українських Націоналістів - Степану Бандері, відбулось урочисте віче з нагоди 109-ї річниці з Дня його народження.
В ніч на 1 січня 2018 року, в Храмі Святого Апостола Андрія Первозванного села Мала Кам’янка, Коломийського благочиння, було прочитано Акафіст Господу Ісусу Христу та звершено Молебень на початок Нового Року.
З глибоким сумом повідомляємо, що 25 грудня 2017 року, на 61-му році життя, відійшов у вічність настоятель Храму Святого Василія Великого села Чорні Ослави, Надвірнянського благочиння митр. прот. Юрій Пецюк.
19 грудня 2017 року, з нагоди престольного свята, у Храмі Святителя Миколая Чудотворця села Остапківці, Коломийського благочиння, відбулось урочисте богослужіння.
19 грудня 2017 року, в день пам'яті Святителя Миколая Чудотворця, у Храмі Святого Великомученика Юрія Переможця села Острівець, була відслужена святкова Божественна Літургія.
19 грудня 2017 року, у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці села Слобода, Печеніжинського благочиння, було звершене святкове богослужіння.
18 грудня 2017 року, напередодні дня вшанування пам’яті Святителя Миколая, Архієпископа Мир Лікійських, з благословння Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, пацієнтів комунальний закладу "Івано-Франківський обласний госпіталь ветеранів війни" відвідав прот. Іван Михайленко.


otta Da Vinci