block
12 вересня 2019 року, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, на стадіоні села Старий Косів, Косівського району, відбувся відбірковий футбольний турнір між командами катехитичних шкіл Косівського та Верховинського благочинь.
10 вересня 2019 року, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, у селі Підгайчики, Коломийського району, відбувся відбірковий футбольний турнір серед команд катехитичних шкіл Коломийського та Печеніжинського благочинь.
2 вересня 2019 року, в школі села Острівець, відбулися урочистості з нагоди початку нового навчального року.
Організовується паломництво до Греції та Святої Гори Афон. Поїздка буде тривати з 15 по 24 жовтня і охопить всі святі та визначні місця Греції та Гори Афон.
31 серпня 2019 року, в Храмі Успіння Пресвятої Богородиці села Старий Гвіздець, Коломийського благочиння, відбулось свято першої Сповіді та урочистого Святого Причастя для першокласників місцевої школи.
23 серпня 2019 року, в Будинку культури села Старий Гвіздець, відбувся святковий захід: “Любіть Україну свою”, приурочений до Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.
22 серпня 2019 року, в селищі Печеніжин, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, відбувся відбірковий футбольний турнір серед команд катехитичних шкіл Печеніжинського благочиння.
19 серпня 2019 року, в день свята Преображення Господнього, у Храмі Покрови Пресвятої Богородиці села Цуцулин, Косівського благочиння, відбулося свято першої Сповіді та урочистого Святого Причастя для першокласників місцевої школи.
14 серпня 2019 року, на площі перед Музеєм Писанкового розпису міста Коломиї, відбулось урочисте відкриття X-го обласного відкритого Фестивалю-ярмарку «Медовий Спас у Коломиї».


otta Da Vinci