block
15 квітня 2018 року, в Неділю Антипасхи, на подвір’ї Храму Різдва Пресвятої Богородиці села Рашків, відбулись великодні забави та гаївки, які є символом великодньої радості та відродження давніх традицій українського народу.
15 квітня 2018 року, у неділю Фомину, після святкового недільного богослужіння, з благословення та сприяння Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, на подвір’ї Кафедрального Собору Преображення Господнього міста Коломиї, відбулися традиційні Великодні гаївки та забави.
10 квітня 2018 року, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, парафіяни Храму Святих рівноапостольних Констянтина та Єлени міста Коломиї, взяли участь у святкових урочистостях з нагоди 100-річчя закладення наріжного каменя під забудову Храму Святого Великомученика Юрія Переможця села Старі Богородчани (Івано-Франківська Єпархія). Вірян супроводжував священик Храму прот. Василь Юрчук.
10 квітня 2018 року, у Світлий Вівторок, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, біля Храму Святого Великомученика Юрія Переможця села Острівець, Городенківського благочиння, відбулись Великодні забави та гаївки.
10 квітня 2018 року, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, на церковному подвір'ї Храму Успіння Пресвятої Богородиці села Старий Гвіздець, Коломийського благочиння, відбулись великодні забави та гаївки.
1 квітня 2018 року, в Вербну неділю, у Городенківському районному палаці культури, відбувся Фестиваль духовної пісні “Нехай святиться Ім’я Твоє”.
30 березня 2018 року, в день вшанування пам’яті Святого Преподобного Олексія, чоловіка Божого, священики Коломийської Єпархії привітали Архімандрита Олексія (Мензатюка) із Днем Тезоіменитства.
28 березня 2018 року, у Храмі Святого Великомученика Юрія Переможця села Острівець, Городенківського благочиння, було звершено Таїнство Соборування.
27 березня 2018 року, в художньо-ремісничій школі селища Отинія, відбувся майстер-клас для дітей катехитичної школи Храму Введення в храм Пресвятої Богородиці селища Отинія, Отинійського благочиння.
26 березня 2018 року, в Храмі Введення в храм Пресвятої Богородиці села Марківка, Печеніжинського благочиння, було звершено Таїнство Соборування.


otta Da Vinci