block
28 липня 2019 року, в місті Києві, відбудуться урочисті богослужіння з нагоди 1031-ї річниці Хрещення Руси-України, які очолить Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.
7 липня 2019 року, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, у селі Монастирок, Городенківського району, на березі річки Дністер, відбулось благословення пластунів куреня Марти Чорної № 52 міста Львова.
3-7 липня 2019 року, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, відбулось щорічне традиційне паломництво вірних Коломийської Єпархії у складі п’яти груп до Хресто-Воздвиженського Манявського чоловічого монастиря.
1 липня 2019 року, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, вихованці Катехитичної Школи “Діти Божі”, що діє при Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломия, разом із викладачами та батьками побували в найдревніших храмах Печеніжинського благочиння.
28 червня 2019 року, у Храмі Успіння Пресвятої Богородиці села Молодятин, Печеніжинського благочиння, відбулось свято першої Сповіді та урочистого Святого Причастя для дітей місцевого ліцею.
6 липня 2019 року, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в рамках щорічного паломництва до цілющого джерела “Білі криниці” села Марківка, Печеніжинського благочиння, духовенством Печеніжинського благочиння буде відслужено Акафіст Святому Пророку, Предтечі і Хрестителю Господньому Іоану та Чин Малого освячення води.
29 червня 2019 року, у Коломийському міському палаці культури «Народний Дім», відбулися урочистості з нагоди завершення навчання та вручення дипломів випускникам Коломийського медичного коледжу ім. Івана Яковича Франка.
27 червня 2019 року, в Коломийському міському палаці культури “Народний Дім”, відбулись урочистості з нагоди Дня Конституції України, яке відзначають 28 червня.
18 червня 2019 року, в каплиці Святої Тройці села Річка (присілок Кечера), Косівського благочиння, з нагоди престольного свята та 5-річчя освячення Святині, відбулось урочисте богослужіння.
13 червня 2019 року, на площі Відродження міста Коломиї, відбулась урочиста зустріч військовослужбовців 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади міста Коломиї, які повернулись із бойового завдання зі Сходу України.


otta Da Vinci