block
14 квітня 2019 року, у Неділю п’яту Великого посту, в селі Цуцулин, відбулося особливе постове богослужіння Страстей Господніх та Хресної Дороги.
14 квітня 2019 року, в Будинку культури села Старий Гвіздець, відбулася духовна година під назвою: "Незагоєні Христові рани".
Протягом п’ятої седмиці Великого посту, військові 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади міста Коломиї, які зараз перебувають на Сході України, приступили до Святих Таїнств Сповіді та Причастя.
12 квітня 2019 року, в Музеї історії міста Коломиї, відбулась творча зустріч із молодим українським поетом Олександром Букатюком.
7 квітня 2019 року, в свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, в Будинку культури села Чортовець, відбувся духовний захід “А Він з Хреста за нас молився”, присвячений Хресним стражданням Спасителя.
7 квітня 2019 року, з нагоди престольного свята, у Храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці села Підгайчики, Коломийського благочиння, відбулось святкове богослужіння.
В ніч з 10 на 11 квітня 2019 року, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в Храмі Різдва Пресвятої Богородиці села Слобода, Печеніжинського благочиння, духовенством Печеніжинського благочиння, буде відслужено уставне постове нічне богослужіння: Полуношниця, Утреня, 1-й, 3-й, 6-й, 9-й час, Зображальні, Літургія Ранішосвячених Дарів та Акафіст до Страстей Христових.
31 березня 2019 року, в Неділю Хрестопоклонну, в селі Підгайчики, Коломийського благочиння, відбулось служіння особливого постового богослужіння Страстей Господніх та Хресної Дороги.
26 березня 2019 року, за участю Голови Івано-Франківської ОДА Олега Романовича Гончарука, в селі Олієво-Королівка, Городенківського району, відбувся огляд початку будівництва нової амбулаторії сімейної медицини та передача працівникам закладу автомобіля для покращення надання медичної допомоги.
28 березня 2019 року, з благословення і стараннями Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в примішенні Актового залу Коломийського медичного коледжу ім. І. Я. Франка, відбулась Третя інтелектуальна вікторина «Об’єднані Богом» серед команд катехитичних шкіл Коломийської Єпархії.


otta Da Vinci