block
З 11 по 16 червня 2018 року, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, у селі Красник, Верховинського благочиння, діяв дитячий християнський табір “Веселка”.
16 червня 2018 року, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, відбулась паломницька поїздка парафіян Храму Успіння Пресвятої Богородиці села Старий Гвіздець, Коломийського благочиння, до святинь Буковини.
15 червня 2018 року, в Коломийському міському палаці культури “Народний Дім”, відбулось урочисте відзначення Дня медичного працівника України, який традиційно відзначають в третю неділю червня.
8 червня 2018 року, у Храмі Успіння Пресвятої Богородиці села Топорівці, Городенківського благочиння, було звершено Божественну Літургію та Чин Похорону над новопреставленим митр. прот. Михаїлом Никифоруком.
6 червня 2018 року, в Будинку культури Матеївецької об’єднаної територіальної громади, відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня журналіста.
5 червня 2018 року, в Коломийському міському палаці культури “Народний Дім”, відбувся Фестиваль талановитої молоді “Таланти писанкової Коломийщини”.
З глибоким сумом повідомляємо, що 6 червня 2018 року, на 84-му році життя, після важкої хвороби, відійшов у вічність настоятель Храму Успіння Пресвятої Богородиці села Топорівці, Городенківського благочиння митр. прот. Михайло Никифорук.
3 червня 2018 року, у неділю всіх святих, у Храмі Успіння Пресвятої Богородиці села Старий Косів, Косівського благочиння, відбулось свято першої Сповіді та урочистого Святого Причастя для дітей місцевої школи.
3 червня 2018 року, в місті Коломия, відбулося міськрайонне свято української пісні.
30 травня 2018 року, відбулось урочисте відкриття та освячення оновленого операційно-родильного блоку Коломийського пологового будинку.


otta Da Vinci