block
14 жовтня 2018 року, в день державного відзначення Дня захисника України та 76-ї річниці створення УПА, біля пам’ятника Степану Бандері міста Коломиї, відбулось вшанування пам’яті всіх борців, які поклали своє життя за волю і незалежність України.
14 жовтня 2018 року, в день великого свята Покрови Пресвятої Богородиці, в селі Острівець, Городенківського благочиння, відбулися урочистості з нагоди Дня Захисника України та 76-ї річниці створення УПА.
14 жовтня 2018 року, в день свята Покрови Пресвятої Богородиці, в Коломийському міському палаці культури «Народний Дім”, відбулись урочистості, присвячені Дню Захисника України, 76-й річниці створення УПА та Дню українського козацтва.
14 жовтня 2018 року, в День захисника України та з нагоди 76-ї річниці створення УПА, біля пам’ятного знаку Небесної Сотні та загиблим воїнам АТО в місті Коломия, відбулася Панахида за загиблими героями України.
14 жовтня 2018 року, з нагоди престольного свята, в Храмі Покрови Пресвятої Богородиці села Михалків, Отинійського благочиння, відбулось урочисте богослужіння.
14 жовтня 2018 року, у Храмі Покрови Пресвятої Богородиці села Чехова, Коломийського благочиння, відбулось урочисте богослужіння з нагоди престольного свята та 210-ліття Святині.
14 жовтня 2018 року, коли Церква Христова вшановує величне свято Покрови Пресвятої Богородиці, з нагоди престольного свята в Храмі села Цуцулин, Косівського благочиння, відбулося урочисте святкове богослужіння.
14 жовтня 2018 року, з нагоди престольного свята, у Храмі Покрови Пресвятої Богородиці села Заріччя, Надвірнянського благочиння, відбулося урочисте богослужіння.
13 жовтня 2018 року, в місті Коломия, відбулось урочисте відкриття першого приватного медичного центру сімейної медицини ”Здорова сім’я”.
9-11 жовтня 2018 р. Святий і Священний Синод Константинопольського Патріархату на своєму засіданні під головуванням Його Всесвятості Варфоломія, Архієпископа Константинополя – Нового Риму і Вселенського Патріарха, розглянув низку питань і звернень, що протягом багатьох років надходили до нього з приводу приведення до канонічного порядку церковної ситуації в Україні, зокрема щодо проголошення Томосу про автокефалію Української Православної Церкви.


otta Da Vinci