block
Відзначення Дня Державного Прапора України


23 серпня 2015 року, на Вічевому Майдані міста Коломиї, відбулися урочистості, присвячені Дню Державного Прапора України.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана участь у святкових заходах взяв ієрей Анатолій Момот.

Святкове дійство розпочалося із виконання Державного Гімну України та підняття Державного Прапора України. Право підняти синьо-жовтий стяг надали відважним бійцям з Коломиї – головному сержанту взводу 128-ї гірськопіхотної бригади, учаснику військових дій в місті Дебальцево – Федоруку Богдану Миколайовичу та головному сержанту взводу 80-ї аеромобільної бригади, який мужньо тримав оборону Донецького аеропорту – Кузьмину Василю Миколайовичу.

Після цього хвилиною мовчання вшанували всіх Героїв давнини і сучасності, які в боротьбі за волю і незалежність України віддали своє життя.

Вітання з Днем Державного Прапора України від імені Керуючого Коломийською Єпархією Владики Юліана передав священик Анатолій Момот.

Також з вітальним словом до присутніх звернулися: голова Коломийської районної державної адміністрації Любомир Олексійович Глушков, голова Коломийської районної ради Богдан Володимирович Болюк та заступник Коломийського міського голови Ігор Іванович Граділь.

Своїми спогадами про підняття першого жовто-блакитного стяга в місті Коломиї в 1990 році запросили поділитися пана Богдана Волошинського, який був безпосереднім учасником цього дійства.

Завершилися урочистості спільним виконанням Державного Гімну
України.

Відзначення Дня Державного Прапора України

Відзначення Дня Державного Прапора України

Відзначення Дня Державного Прапора України

Відзначення Дня Державного Прапора УкраїниПоділитись


otta Da Vinci