block
Ланцюг Єдності в місті Коломия


23 січня 2017 року, на площі Відродження в місті Коломия, відбувся мітинг присвячений Дню Соборності України.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, у святковому заході взяли участь: настоятель Храму Святої Мучениці Параскеви села Мишин, Печеніжинського благочиння ієрей Роман Лазарук, священик Собору Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї ієрей Василь Бойчук та керівник прес-служби Коломийської Єпархії, настоятель Храму Покрови Пресвятої Богородиці села Михалків, Отинійського благочиння ієрей Віталій Козак.

Спочатку молодь міста Коломиї, взявшись за руки, пройшла від пам’ятника Іванові Франкові, на проспекті Чорновола та замкнулася у кільце навколо пам'ятника Тарасу Шевченку, на площі Відродження.

Тут святковий захід розпочався зі спільного виконання Державного Гімну України.

Після цього зі словом до присутніх звернувся ієрей Роман Лазарук, який зазначив, що на молоді стоїть велика відповідальність за майбутнє Держави й Церкви та передав молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

Далі слово мали: Заслужений працівник культури України, Голова ГО Конгрес української інтелігенції міста Коломиї Ольга Руданець та провідний спеціаліст відділу молоді та спорту Коломийської міської ради Інна Якуб’як.

Після цього вірші декламував Назар Семанчук.

Завершилось урочистий мітинг спільним виконанням Державного Гімну України.

Ланцюг Єдності в місті Коломия

Ланцюг Єдності в місті Коломия

Ланцюг Єдності в місті Коломия

Ланцюг Єдності в місті Коломия

Ланцюг Єдності в місті Коломия

Ланцюг Єдності в місті КоломияПоділитись


otta Da Vinci