block
Відзначення Дня Повітряних Сил Збройних Сил України в місті Коломия


4 серпня 2017 року, у військовій частині А1267 міста Коломиї, відбулось відзначення Дня Повітряних Сил Збройних Сил України.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана та, на запрошення командира військової частини – підполковника Віктора Борисовича Тороватова, в урочистому заході взяв участь священик Собору Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї ієрей Василь Бойчук.

Святковий захід розпочався із вступного слова підполковника Віктора Борисовича Тороватова, який привітав особовий склад частини зі святом.

Далі майор Олександр Миколайович Верстюк зачитав привітання та наказ про нагородження кращих військовослужбовців Грамотами та Подяками військового командування. Також слово мав заступник отамана Українського козацтва – Володимир Павлович Карман, який вручив Орден Семена Височана кращим військовим.

Опісля до слова запросили ієрея Василя Бойчука, який привітав керівництво та особовий склад частини зі святом, побажав успішної служби на користь нашої Держави та передав молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана. Також священик прочитав молитву за мир в Україні, котру Святійший Патріарх Філарет благословив читати у всіх храмах Київського Патріархату.

На завершення отець Василь окропив усіх присутніх освяченою водою.

Відзначення Дня Повітряних Сил Збройних Сил України в місті Коломия

Відзначення Дня Повітряних Сил Збройних Сил України в місті Коломия

Відзначення Дня Повітряних Сил Збройних Сил України в місті КоломияПоділитись


otta Da Vinci