block
Оголошення


Організовується паломницька поїздка на Святу Землю (Ізраїль) з 5 по 12 вересня 2018 року.

4 вересня (вівторок) о 23:00 годині - зустріч прочан в Міжнародному Аеропорту «Бориспіль», початок реєстрації. Виліт о 01:40 годині.

1 ДЕНЬ 5 вересня (середа) - 05:00 годині приліт в Аеропорт “Бен – Гуріон” в Тель-Авіві. Трансфер. Виїзд у місто Лідда до гробниці Святого Великомученика Юрія. Місто Хайфа, яке розкинулося біля Середземного моря на схилах Біблійної гори Кармель. Хайфа була заснована в Римську епоху. Під час походів хрестоносців вона була великим населеним пунктом та середземноморським портом. На горі Кармель базувався Орден госпітальєрів-кармелітів, там знаходиться Храм Святого Пророка Іллі. Панорама Бахайських садів. Поселення в готелі «Acco Beach» 4* на березі Середземного моря у місті Акко. Вечеря. Нічліг.

2 ДЕНЬ 6 вересня (четвер) - Сніданок, о 11:00 годині– Божественна Літургія (за здоров’я) на Горі Блаженств – місце Нагірної проповіді. Галілея, де Спаситель провів усе своє дитинство і юність. Саме у ній прозвучали перші проповіді Христа. Подорожуючи по Галілеї, паломники переживають Євангельські події на тих місцях, де вони відбувалися, слухають слова Христа там, де вони були сказані. Капернаум - Синагога, де проповідував Ісус. Церква Первенства Петра. Табха – Храм примноження хлібів і риб. Озеро Кінарет-Галілейське, на березі якого Христос знаходить собі учнів. Повернення до готелю, вільний час. Вечеря. Нічліг.

3 ДЕНЬ 7 вересня (п’ятниця) – Сніданок, о 09:00 годині виселення з готелю. Переїзд у Єрусалим. Гора Фавор – місце Преображення Господнього. Переїзд у Назарет. Велика частина життя Ісуса Христа пов'язана з Галілеєю. В Назареті здійснилося Благовіщення. Пресвятій Богородиці явився Архангел Гавриїл, благовістив, що від Неї Народиться довгоочікуваний Месія. Тут же, в Назареті, Богонемовля Ісус оселився разом зі Своєю Матір'ю і Праведним Йосипом після повернення з Єгипту. Базиліка Благовіщення - а також Церкву Святого Гавриїла, де знаходиться колодязь Діви Марії. Містечко Кана-Галілейська, де Ісус здійснив перше чудо, перетворив воду на вино. Поселення в готелі «PARADES» 4* у Вифлеємі. Вечеря. Нічліг.

4 ДЕНЬ 8 вересня (субота) – Вифлеєм – невелике містечко, зване також містом Царя Давида. Сюди прийшла Божа Мати разом з Праведним Йосифом для участі в переписі, що проводився в цей час. Тут, в невеликій печері, призначеній для ночівлі тварин, здійснилося віщування пророків і "Слово сталося тілом" і Бог Народився серед людей. Базиліка Різдва Христового, Вифлеємська Зірка, Каплиця ясел. Також паломники відвідають Поле пастушків та Молочний грот. Переїзд у Єрусалим. Ознайомлення з найсвятішим для християн містом - Єрусалимом, що є так само святим для іудеїв і мусульман. Огляд з Оливної гори місто Єрусалим. На Храмовій горі зараз розташовані святі для мусульман мечеть Аль-Акса і золотий Купол Скелі. Відвідування Гефсиманського саду і Церкви Всіх Націй, гробниця Діви Марії. Церква Отче Наш, місце Вознесіння Господнього (стопа), Стіна Плачу. Повернення до готелю, вільний час. Вечеря. Нічліг.

5 ДЕНЬ 9 вересня (неділя) – о 08:00 годиніБожественна Літургія (за здоров’я) на полі пастушків місто Вифлеєм. Сніданок. Виїзд на екскурсію в Єрусалим. Кульмінація програми - Віа Долороза (Хресна Дорога), Храм Гробу Господнього, сходження на Голгофу - місце розп'яття і смерті Ісуса Христа.[/b] Паломники зможуть прикластися до каменю миропомазання і побачити головну святиню християнства – Гріб Господній.

6 ДЕНЬ 10 вересня (понеділок) – Сніданок. Виїзд на екскурсію в Єрусалим. О 09:00 годині – Божественна Літургія в Гефсиманії. В цей день буде змога побачити світлицю Тайної Вечері на горі Сіон - Дорміціон (Бенедиктинський монастир), Церкву Успіння Божої Матері та Гробницю Давида. Ейн Карем - старовинне селище неподалік Єрусалиму. За християнським переданням – місце народження Пророка Іоана Хрестителя та зустрічі Пресвятої Богородиці і Єлизавети. Найважливішим місце паломництва у Ейн Карем є Церква Святого Пророка Іоана Хрестителя, нове приміщення якої збудоване наприкінці 19 століття і знаходиться дещо вище від неї. Грузинський монастир Хреста, де у вівтарі Церкви під престолом є отвір, де росло дерево, з якого було виготовлено Хрест на якому розп’яли Ісуса Христа. Древнє передання розповідає, що старозавітний праведник Лот посадив на цьому місці три саджанці – сосну, капарис та кедр, які виросли в одне дерево. Повернення до готелю, вільний час. Вечеря. Нічліг.

7 ДЕНЬ 11 вересня (вівторок) – Сніданок. Виїзд на екскурсію: Місто Єрихон розташований на дні Йорданської долини в глибокій западині приблизно на 250 метрів нижче рівня світового океану. За даними археологів, це одне з найдавніших міст світу, в ньому виявлені будови, що датуються VIII століттям до Р.Х. Ярденіт – місце омивання паломників у водах Йорданських. Гора спокус – місце спокуси Ісуса Христа дияволом. Дерево Закхея (Смоковниця Закхея) знамените дерево знаходиться в центральній частині Єрихону. Монастир Преподобного Герасима Йорданського, який знаходиться Юдейській пустелі. Виїзд на Мертве море, відпочинок. Узбережжя Мертвого моря — найнижчий суходіл планети. У Ізраїлі немає більш дикої природи, ніж довкола Мертвого моря. Глибина в північній частині досягає 400 м, в південній - всього 10 м. Вміст солей і мінералів у ньму в десятеро більший, ніж в звичайному морі. Кумранські скелі на побережжі Мертвого моря, де було знайдено в печерах фрагменти Старого Завіту. Відвідини фабрики косметики Мертвого моря. Повернення до готелю, вільний час. Вечеря. Нічліг.

8 ДЕНЬ 12 вересня (середа) – Сніданок, о 09:00 годині виселення з готелю. Яффа – прогулянка по стародавньому місту. Яффа одне з найколоритніших міст з древньою історією і легендами. Традиційно вважається, що Яффа була заснована сином Ноя Яфетом. Тут гостював Святий Апостол Петро у Симеона і воскресив із мертвих Товита. Вважається, що тут Ной побудував свій ковчег, звідси відправився в дорогу Пророк Іона. У музеї старої Яффи і на місці розкопок можна побачити археологічні свідчення, що розповідають про минуле міста. У центрі міста знаходиться велика францисканська Церква Свято Апостола Петра. Відпочинок на Золотому пляжі у Тель-Авіві. О 19:00 годині, прибуття в аеропорт Бен-Гуріон. Виліт о 22:40 годині в Україну.

У вартість туру входить:
- Авіапереліт Київ – Тель-Авів – Київ;
- Зустріч / проводи в Аеропорту;
- Супровід представника паломницького центру;
- Харчування на базі НВ (сніданки + вечері – шведський стіл);
- Екскурсії згідно програми;
- Трансфери;
- Послуги гіда;
- Медичне страхування на час поїздки;
- Супровід священика

У вартість туру не входить:

- Вхідні квитки на екскурсії;
- Чайові гіду та водію

Контактна інформація за телефонами: 067-607-57-48; 093-420-07

ОголошенняПоділитись


otta Da Vinci