block
Творча зустріч із молодим поетом Олександром Букатюком в місті Коломия


12 квітня 2019 року, в Музеї історії міста Коломиї, відбулась творча зустріч із молодим українським поетом Олександром Букатюком.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в заході взяв участь товариш поета, священик Собору Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї ієрей Василь Бойчук.

Розпочався захід зі вступного слова модератора зустрічі – Директора Музею історії міста Коломиї Михайла Арсака.

Далі благословити захід запросили священика Василя Бойчука.

У своєму слові отець Василь наголосив на важливості теми молодого поета, з якою він відвідав Коломию, адже питання екології і особливо вирубки лісів дуже гостро сьогодні турбує суспільство, бо створює негативні наслідки для майбутніх поколінь. Зокрема священик процитував деякі уривки з книги Вселенського Патріарха Варфоломія: "Віч-на-віч із тайною", що стосуються екологічних питань. Також ієрей Василь Бойчук побажав поетові плідних успіхів та передав вітання і молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

Опісля для присутніх поет Олександр Букатюк читав свої поезії.

На зустрічі були присутні: завідуючі міськими бібліотеками, учні Коломийського ліцею №9, студенти економіко-правового коледжу та студенти Коломийського інституту Прикарпатського університету з вчителями та викладачами.

Олександр Миколайович Букатюк народився 9 квітня 1985 в смт. Битків Надвірнянського району Івано-Франківської області. Український поет, член Національної спілки письменників України, журналіст.

Навчався у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника. Керівник «Літературної студії "Бистрінь" ім. Нестора Чира», засновник та ініціатор "БІДЕНКО-ФЕСТу", засновник Мистецького руху "МІТ". Лауреат Івано-Франківської міської премії ім. Івана Франка.

Активіст Майдану. Кореспондент "UA: Карпати". Поезії перекладені білоруською мовою. Друкувався в різних виданнях, антологіях. Автор збірок поезій «Мадонна Майдану» та «Мадонна Миру». Член журі літературних конкурсів «Струни душі прикарпатської» ім. Констянтини Малицької» (м. Калуш, Івано-Франківщина) та «Бентежить душу батьківська земля» ім. Григорія та Ганни Панченко» (м. Ржищів, Київщина).

Організатор, співорганізатор, та модератор багатьох мистецьких та патріотичних заходів, конкурсів тощо. Творче кредо: «Писати - це дихати, дихати - це жити, жити - це любити». Лауреат Івано-Франківської міської премії імені Івана Франка у номінації «Література», за поетичну збірку «Мадонна Майдану (Очікування Різдва)» Лауреат фестивалю поезії «Підкова Пегаса» (2018) У 2019 р. здобув стипендію Президента України для молодих письменників і митців.

Творча зустріч із молодим поетом Олександром Букатюком в місті Коломия

Творча зустріч із молодим поетом Олександром Букатюком в місті Коломия

Творча зустріч із молодим поетом Олександром Букатюком в місті Коломия

Творча зустріч із молодим поетом Олександром Букатюком в місті КоломияПоділитись


otta Da Vinci