block
Урочисте відзначення Дня журналіста в місті Коломия


6 травня 2019 року, в Музеї історії міста Коломиї, відбулось урочисті з нагоди відзначення Дня журналіста України.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в урочистому заході взяли участь: заступник керівника інформаційно-видавничого відділу Єпархії, член НСЖУ, настоятель Храму Святого Великомученика Димитрія Солунського села Кропивище та Храму Покрови Пресвятої Богородиці села Цуцулин прот. Юрій Гушул та заступник Головного редактора газети «Коломийський вісник», член Національної спілки журналістів України Ольга Гаврилюк.

Святкове зібрання відкрив Директор Музею історії міста Коломиї, член НСЖУ Михайло Арсак.

Далі слово мала керівник відділу культури Коломийської міської ради Уляна Мандрусяк.

Опісля зі словом звернулась секретар Коломийської первинної організації НСЖУ, головний редактор газети «Вільний голос» Валентина Близнюк, яка нагадала, що коломийська первинна організація – найчисельніша області: на обліку перебуває півсотні працівників пера і мікрофона та людей, успішних в інших сферах. Навіть цього дня частина журналістів перебувала не на святі, а висвітлювала інші заходи, які відбувалися в місті і районі.

Після цього пані Валентина вручила винуватцям свята оригінальні грамоти в декількох номінаціях – з нагоди Дня журналіста і 60-ліття створення Національної спілки журналістів України.

Зокрема, в номінації «Спочатку було слово» відзначено прот. Юрія Гушула – заступника керівника інформаційно-видавничого відділу Коломийської Єпархії.

Також привітати журналістів прибув Голова Коломийської районної ради Роман Дячук, який високо оцінив працю коломийських мас-медіа та очільник коломийських просвітян Василь Глаголюк.

На завершення для присутніх виступив муніципальний оркестр народних інструментів «Трембіта» під орудою Ігоря Могильняка та солістки Оксани Томенчук.

Урочисте відзначення Дня журналіста в місті Коломия

Урочисте відзначення Дня журналіста в місті Коломия

Урочисте відзначення Дня журналіста в місті Коломия
Поділитись


otta Da Vinci