block
«Свіча пам’яті» в Коломиї


22 листопада 2014 року, у вечері, в Коломиї на площі перед музеєм Писанки, в День пам’яті жертв Голодомору-геноциду українського народу 1932-1933 рр. відбулась пам’ятна акція «Свіча пам’яті», організована відділом у справах молоді та спорту міської ради та молодіжною радою.

Перед початком заходу всі охочі змогли запалити лампадки, з яких разом виклали зображення пам’ятного хреста.

Захід розпочався із вступного слова спеціаліста першої категорії відділу у справах молоді та спорту міської ради Інни Якуб’як.

Далі відбулась поминальна Панахида за замореними голодом українцями, яку з благословення Керуючого Коломийською Єпархією, Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана відслужили: священик Собору Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї ієрей Василь Бойчук та керівник прес-служби Коломийської Єпархії ієрей Віталій Козак.

Після Панахиди було прочитано Молитву за Україну й зі словом до присутніх звернувся ієрей Василь Бойчук, передавши молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

Після молитви слово мав заступник голови молодіжної ради Андрій Мироняк.

Загалом до заходу долучилась велика кількість молоді, дітей, представники молодіжних організацій та небайдужі мешканці міста Коломиї. Також в акції взяли участь пластуни з різних областей України, які зараз перебувають в Коломиї у зв’язку з участю в окружній спартакіаді.

Завершилась пам’ятна акція спільним виконанням Державного Гімну України.

«Свіча пам’яті» в Коломиї

«Свіча пам’яті» в Коломиї

«Свіча пам’яті» в Коломиї

«Свіча пам’яті» в Коломиї

«Свіча пам’яті» в Коломиї

«Свіча пам’яті» в КоломиїПоділитись


otta Da Vinci