block
Вітальні адреси для Владики Юліана від представників влади


Вітання від Народного Депутата України Юрія Володимировича Тимошенка

Преосвященний Владико Юліане!

Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди Ваших уродин.

Нехай Ваше все любляче серце буде завжди сповнене радості, а мудрість та зерна доброї науки, які з Божою ласкою сієте поміж людей, будуть надихати усіх нас на християнську любов, єдність, мир та спокій в рідній Україні.

Ваша молитва здатна зміцнити духовні і тілесні сили ближнього, благословити кожного на добрі та благородні справи задля відродження української держави.

Допомоги та милості Вам Божої на здійснення служіння во ім’я добра в людських душах та віри в щасливе майбуття великої християнської родини – українського народу. Нехай Господь дарує Вам довгих літ життя, міцного здоров’я, шану від людей і повсякчас освічує життєвий шлях світлом турботи та опіки над усіми Вашими щоденними справами.

Многая і благая літа!Вітання від Голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олега Романовича Гончарука


Преосвященний Владико!

В цей благословенний Богом день прийміть щирі вітання та сердечні побажання з нагоди 35-ліття! Ваш життєвий шлях слугує прикладом відданості Богу, мужності, жертовності, монашому покликанню, служінню своєму народові та Церкві.

Бажаю Вам, щоб Господь зміцнив Своєю Божественною благодаттю Ваші духовні та фізичні сили, а його мудрість і благословення супроводжували Ваші добрі справи для розквіту та відродження духовності нашого народу.

Від щирого серця бажаю, щоб Ваші справи були непідвладні плину часу та зміні поколінь. Хай тепло і вдячність людських сердець зігрівають Вашу душу і будуть найкращою подякою за все, що зроблено в житті, а міцне здоров’я буде постійним супутником Вашого життя.

Нехай Господь обдаровує Вас довгим віком і щедро благословляє ласками.
Вітання від Голови Коломийської районної державної адміністрації Любомира Олексійовича Глушкова та Голови Коломийської районної ради Богдана Володимировича Болюка


Преосвященний Владико Юліане!


Прийміть сердечні привітання з нагоди
35-річчя від Дня народження!

Ви покликані Господом нести щоденний труд без утоми, Ви сієте зерна любові й добра на родючому Божому полі, ділитесь щирим, теплим, лагідним, правдивим словом з кожним, хто приходить відкритою стежиною до Вашого серця. В цей день дякуємо Вам за пастирську мудрість, розуміння та співпрацю.

Хай Господь додає Вами сили та здоров’я, кожна хвилина приносить Вам радість та щастя, хай благословляє Вас Бог та посилає многих літ!
Вітання від Коломийського міського Голови Ігоря Богдановича Слюзара


Преосвященний Владико Юліане!

В день прекрасного ювілею дякуємо Всевишньому Господу за дар Вашого життя і служіння яко пастиря для Божої Церкви і нашого народу.

Ви заслуговуєте особливої шани і поваги за самовіддане служіння Господу Богу, за ту мудру християнсько-просвітницьку працю, яку проводите зі своєю паствою.

В цей святковий день бажаємо Вам наснаги, невичерпного оптимізму, сповнення всіх задумів і планів. Запорукою цього нехай буде повнота Божої благодаті, життєва мудрість, невтомна праця, а поруч – добрі і віддані люди.

Нехай Ваша харизма любові до Бога і людей буде прикладом для наслідування, а добрі діла, зроблені Вами, повертаються з великою вдячністю до Вас в супроводі сонячного тепла і теплоти людських душ.

Нехай Господь Бог благословить Вас на многії і благії літа!
Вітання від міського Голови міста Надвірна Зіновія Мирославовича Андрійовича


Преосвященний Владико Юліане!

З нагоди 35-літнього ювілею прийміть найщиріші привітання та побажання міцного здоров’я, радості, бадьорості духу, опіки Пресвятої Богородиці і Божої благодаті на многії літа!

Нехай наш Небесний Отець тримає у своїй опіці всі Ваші справи, кожен Ваш крок, додає Вам терпеливості, сили, натхнення й витривалості, а Ісус потішить Ваше серце і зміцнить у всякому ділі й слові та сповнить всі Ваші задуми та бажання!
Вітання від Директора Департаменту у справах релігій та національностей Міністерства Культури України Андрія Васильовича Юраша

Єпископу Коломийському і
Косівському Юліану


Ваше Преосвященство, Преосвященніший Владико
ЮЛІАНЕ!

Прийміть щирі сердечні вітання з нагоди Вашого Дня народження та Дня тезоіменитства!

У цей чудовий день, коли з волі Господа поєднано Вашу появу на світ та отримання духовного Покровителя в архієрейському сані, дозвольте разом з Вами висловити слова глибокої вдячності за дароване чудо і таїнство народження та хіротонії, які наповнюють життя справжнім змістом і надихають на працю в ім’я майбутнього.

Нехай Ваш молодечий запал, молитва, талант та мудрість, послідовність у справах державно-конфесійних відносин і надалі служитимуть для ствердженя та зміцнення нашої держави, і в першу чергу – для молоді, яку Ви, Преосвященний Владико, вміло та натхненно духовно зміцнюєте та надихаєте на кращі зразки служіння Україні.

Бажаю Вам, Владико Юліане, міцного здоров’я на кожен день служіння Церкві в ім’я духовної єдності української громади, а також – реалізації Ваших особистих планів та бажань.

Також, Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський ЮЛІАН отримав чисельні вітання від депутатів різних рівнів, голів та заступників районних державних адміністрацій та районних рад, міських голів та їх заступників, громадських та політичних діячів, представників силових структур, підприємців.Поділитись


otta Da Vinci