block
Вітання Єпископу Коломийському і Косівському Юліану від духовенства та вірних Коломийської Єпархії


Ваше Преосвященство!


Дозвольте нам, з великою пошаною й християнською любов’ю, привітати Вас із 35-літтям та Днем тезоіменитства.

Коломийська Єпархія давно потребувала такого Архієрея, як Ви, – молодого, енергійного, діяльного, справжнього духовного лідера, патріота нашої Церкви і Держави.

Ваші глибокі всебічні знання, організаторські й творчі здібності, вміння об’єднати та повести за собою як юних, так і зрілих парафіян є взірцем пастирства для духовенства та добрим прикладом для вірних різних конфесій.

За той нетривалий, поки що, період часу, відколи Ви служите на Коломийській кафедрі, в нашій Єпархії значно активізувалося духовне життя, прискорилися темпи ремонтно-будівельних робіт, навернулися до храмів нові люди, зокрема молодь. Вас знають і шанують представники влади, волонтери й воїни АТО, журналісти, громадськість краю.

Нам приємно і радісно мати такого Архіпастиря, і це не просто гарні слова, а слова від душі, а Ваш день народження та день тезоіменитства – тільки привід, щоб їх висловити.

Хочемо також подякувати Вашим батькам за те, що не просто по-християнськи виховали сина, а й підтримали Вас у бажанні прийняти чернечий постриг. Це дуже похвально, але розуміємо, наскільки непросто. Велике спасибі їм від усіх нас!

Бажаємо Вам, дорогий Владико, душевної та тілесної кріпості для ревного служіння у Винограднику Христовому. Хай береже вас Господь для подальшої плідної праці заради Вашої пастви, Коломийської Єпархії та всієї Церкви! Молимось разом з Вами і просимо Ваших молитов – заради України та українського народу.

Здоров’я Вам, радості, успіхів!

Іс пола еті ДеспотаПоділитись


otta Da Vinci