block
Збори кліру Кафедрального Собору Преображення Господнього міста Коломиї


27 січня 2016 року, під головуванням Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, відбулись збори духовенства та працівників Собору.

На засіданні були присутні: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, прот. Тарас Мойсюк, ієрей Мирослав Пушкарук, керівник прес-служби Коломийської Єпархії ієрей Віталій Козак, ієрей Іван Ільчишин, секретар Єпархіального управління протодиякон Іван Бігус, керівник Архієрейського хору Володимир Крив’юк і працівники Кафедрального Собору: Орися Срібняк, Василь Івасютин та Ярослав Дармиць.

Після спільної молитви Єпископ Юліан розповів про заплановані роботи по благоустрою та розпису Кафедрального Собору. Також, наголосив на необхідності уставного звершення богослужінь, покращення виголошуваних проповідей, зовнішнього вигляду духовенства й працівників Собору. Обов’язкового і постійного спілкування із парафіянами, активного їх залучення до життя Церкви. Розширення репертуару для архієрейського хору, залучення нових учасників. Ще, Правлячий Архієрей, акцентував увагу на роботі з дітьми та молоддю, зокрема розвитку і розширенні Катехитичної Школи “Діти Божі”.

На завершення Архієрей побажав усім плідної праці в служінні Церкві Христовій та подав своє архіпастирське благословення.

Збори кліру Кафедрального Собору Преображення Господнього міста Коломиї

Збори кліру Кафедрального Собору Преображення Господнього міста Коломиї

Збори кліру Кафедрального Собору Преображення Господнього міста КоломиїПоділитись


otta Da Vinci