block
Освячення автомобіля для потреб воїнів Української Армії в селі Старий Косів


25 лютого 2016 року, на подвір’ї Храму Успіння Пресвятої Богородиці села Старий Косів, Косівського благочиння, відбулось освячення автомобіля для потреб бійців Української Армії. Це вже третій автомобіль, що вирушив на Схід України від даної парафії.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана чин освячення автомобіля здійснив благочинний Косівського благочиння, настоятель Храму Успіння Пресвятої Богородиці села Старий Косів митр. прот. Іван Близнюк.

Цього разу освячували легковик Опель, який подарував парафіянин Храму – Гордій Петро Миколайович 1-му батальйону 93-ї бригади, яка дислокується на передовій у Донецькій області, поблизу населених пунктів: Піски, Мар’янка та Опитне.

Із перших вуст почувши від свого товариша Марочканича Анатолія про потреби військових, Петро Миколайович вирішив передати свій автомобіль для бійців на передову.

До справи, також, підключились сусіди: Дяконюк Іван, Угринюк Галина, Кифорак Михайло, Левко Світлана, Гордій Ірина, Дяконюк Ірина, Дяконюк Петро та їхні сім’ї, які за короткий час зібрали медикаменти та продукти харчування для воїнів, а церковне братство виділило 1000 гривень на пальне.

На завершення, митр. прот. Іван Близнюк благословив воїна Анатолія Марочканича і його побратимів на захист Української Держави й мирну службу та передав молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

Освячення автомобіля для потреб воїнів Української Армії в селі Старий Косів

Освячення автомобіля для потреб воїнів Української Армії в селі Старий Косів
Поділитись


otta Da Vinci