block
XIII Всеукраїнський з'їзд православної молоді


7-8 лютого у стінах Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря м. Києва відбувся XIII Всеукраїнський з'їзд православної молоді. Засідання з'їзду проводилося в приміщенні актової зали Київської Православної Богословської Академії. Тема заходу: «Православне виховання молоді – основа творення домашньої церкви».

З’їзд зібрав понад 200 представників православних молодіжних організацій, духовно-просвітницьких центрів, молодіжних братств Української Православної Церкви Київського Патріархату. Роботу з`їзду відкрив голова Синодального Управління у Справах Молоді архімандрит Макарій (Папіш). У своїй доповіді він поділився здобутками та проблемами молодіжної роботи в УПЦ КП. Зокрема, відзначив, що молодіжний рух в нашій Церкві постійно оновлюється, є стабільним та динамічним.

Зі словами привітання до молоді також звернувся екс-міністр культури Євген Миколайович Нищук. Свої патріотичні вірші зачитала молода поетеса Анастасія Дмитрук, що стала відомою на всю Україну та за її межами, завдяки своїм проникливим поемам про Майдан та стосунки України з Росією. Доповідачі заходу багато говорили про військові події в Україні та відповідальність саме православної молоді за майбутнє Батьківщини.

З благословення Керуючого Коломийською Єпархією, Єпископа Коломийського та Косівського Юліана, у XIII Всеукраїнському з'їзді православної молоді взяли участь священик Петро Данильчик та молодь Коломийської Єпархії. На пленарному засіданні Указом Святійшого Патріарха Філарета, за активну роботу з молоддю та заслуги з відродження духовності в Україні було нагороджено ієрея Петра Данильчика “Орденом Святого Архістратига Михаїла”.

Після пленарного засідання учасники з'їзду взяли участь у роботі в секціях, де були представлені різні теми для обговорення. Представники Коломийської єпархії прийняли активну участь у роботі секції "Важливість співпраці Церкви з нецерковними молодіжними організаціями в духовно-патріотичному вихованні молоді". Також делегати заходу помолилися у Свято-Михайлівському Золотоверхому монастирі на Всеношному бдінні та Літургії.

Голова Синодального Управління у Справах Молоді, архімандрит Макарій (Папіш) подякував Владиці Юліану за активну участь в організації Всеукраїнського зимового молодіжного табору “Quo Vadis”, який напередодні відбувся на Верховинщині.

P.S. Редакція сайту вітає відповідального за Єпархіальний відділ у справах сім’ї, молоді та катехизації ієрея Петра Данильчика з високою церковною нагородою.

АКСІОС !

XIII Всеукраїнський з'їзд православної молоді

XIII Всеукраїнський з'їзд православної молоді

XIII Всеукраїнський з'їзд православної молоді

XIII Всеукраїнський з'їзд православної молодіПоділитись


otta Da Vinci