block
В Києві відбувся IV З’їзд військових священиків нашої Церкви


29 травня 2013 року в Свято-Покровському Храмі міста Києва з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, під головуванням Голови Синодального управління духовно-патріотичного виховання митр. прот. Димитрія Садов’яка відбувся Четвертий з'їзд військових священиків Української Православної Церкви Київського Патріархату.
З благословення Преосвященнішого Юліана, Єпископа Коломийського і Косівського на З’їзді Коломийську єпархію представляв благочинний Косівського деканату митр. прот. Іван Близнюк.
В роботі з'їзду взяли участь: заступник Голови Синодального управління духовно-патріотичного виховання — Гриб Ігор Олександрович, представники Міністерства оборони та Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ та Внутрішніх військ МВС України, Прикордонних військ та громадських організацій України.
На З’їзді було обговорено актуальні питанням, що стосуються співпраці Синодального управління духовно-патріотичного виховання з силовими структурами; стан і перспективи провадження душпастирської опіки, духовно-патріотичного виховання військовослужбовців, працівників та членів їхніх сімей Збройних Сил, інших військових формувань (силових Міністерств і відомств) та правоохоронних органів України.
У ході роботи З'їзду було заслухано доповідь Голови Синодального управління духовно-патріотичного виховання протоієрея Димитрія «Місія Церкви у війську» у якій йшлося про діяльність Синодального управління щодо надання допомоги та сприяння керівництву Збройними Силами та іншими військовими формуваннями і правоохоронними органами України у покращенні духовно-патріотичного виховання військовослужбовців та членів їхніх сімей, а також були запропоновані завдання Синодального управління на 2013-2015 роки. Протоієрей Димитрій розповів присутнім про діяльність Управління на сучасному етапі, про його керівництво, склад і завдання роботи, більш детально зупинився на основних досягненнях, актуальних проблемах сьогодення та намітив головні питання, якими Управління буде займатися протягом наступних двох років.
З доповідями і практичними порадами до учасників з’їзду звернулись: представник Міністерства Оборони України, полковник Руслан Коханчук; від внутрішніх військ МВС України підполковник Олександр Вікторович Іздебський; від Прикордонних військ підполковник Ковалевський Олексій Леонідович; від молодіжної громадської організації України «Пласт» Орищенко Роман Михайлович; представник ордену Христа Спасителя, Командор Києва полковник Леонід Лісний.
Далі, в ході засідання, представники єпархіальних відділів духовно-патріотичного виховання мали змогу прозвітувати перед учасниками З’їзду про проведену роботу та поділитися наболілими проблемами для спільного їх вирішення.
Учасники Четвертого з’їзду військових священиків прийняли спільне рішення, в якому йдеться про план роботи Управління на 2013-2015 роки, організацію та проведення спільних з усіма силовими структурами консультацій і обговорення механізмів участі Української Православної Церкви Київського Патріархату у веденні виховної роботи в війську.
Також було вирішено черговий П’ятий з’їзд військових священиків УПЦ КП провести в травні 2015 року.
За матеріалами сайту Церква.info


В Києві відбувся IV З’їзд військових священиків нашої Церкви

В Києві відбувся IV З’їзд військових священиків нашої Церкви

В Києві відбувся IV З’їзд військових священиків нашої Церкви

В Києві відбувся IV З’їзд військових священиків нашої Церкви

В Києві відбувся IV З’їзд військових священиків нашої Церкви
Поділитись


otta Da Vinci