block
23 червня 2021 року, в Івано-Франківській обласній державній адміністрації, відбулась нарада щодо Першосвятительського візиту в Коломийську Єпархію, на запрошення Преосвященного Владики Юліана, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, який заплановано на 16-18 липня цього року.
22 червня 2021 року, в рамках візитації Верховинського благочиння, в селищі Верховина, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, зустрівся із парафіянами храмів благочиння.
22 червня 2021 року, в актовій залі ліцею селища Верховина, відбувся IV-й Фестиваль духовної пісні «Співаймо Господу, співаймо».
21 червня 2021 року, в День Святого Духа, з нагоди престольного свята та 95-ліття Святині, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, із архіпастирським візитом відвідав Храм Святої Тройці села Яворів, Косівського благочиння, де, у співслужінні духовенства, звершив Архієрейську Божественну Літургію, Чин Малого освячення води, а також на церковному подвір’ї здійснив освячення ікон Хресних Страждань Спасителя.
20 червня 2021 року, в День П’ятидесятниці, з нагоди престольного свята та 140-ліття Святині, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, із архіпастирським візитом відвідав Храм Святої Тройці села Ільці, Верховинського благочиння, де звершив Архієрейську Божественну Літургію, Велику Вечірню з коліноприклонними молитвами, читання Акафіста та Чин Малого освячення води.
19 червня 2021 року, напередодні великого дванадесятого свята – Святої Тройці, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношну з Літією.
19 червня 2021 року, в Троїцьку поминальну суботу, коли Церква Христова молиться за всіх від віку спочилих християн, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого та Парастас.
22 червня 2021 року, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, за активної участі відділу культури Верховинської селищної ради, в актовій залі Верховинського ліцею відбудеться IV-й Фестиваль духовної пісні “Cпіваймо, Господу співаймо”.
21 червня 2021 року, в День Святого Духа, з нагоди престольного свята та 95-ліття Святині, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, із архіпастирським візитом відвідає Храм Святої Тройці села Яворів, Косівського благочиння, де, у співслужінні духовенства, звершить Архієрейську Божественну Літургію, Чин Малого освячення води, а також на церковному подвір’ї здійснить освячення ікон Хресних Страждань Спасителя.
20 червня 2021 року, в День П’ятидесятниці, з нагоди престольного Свята та 140-ліття Святині, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, із Архіпастирським візитом відвідає Храм Святої Тройці села Ільці, Верховинського благочиння, де звершить Архієрейську Божественну Літургію, читання Акафіста та Чин Малого освячення води.


otta Da Vinci