block
24 травня 2020 року, в неділю 6-ту після Пасхи, Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, із Архіпастирським візитом відвідав Храм Перенесення мощей Святителя Миколая Чудотворця села Михальче, Городенківського благочиння, де, у співслужінні духовенства, звершив Архієрейську Божественну Літургію, Чин Малого освячення води і здійснив освячення дзвіниці та зовнішнього оздоблення Храму.
22 травня 2020 року, в день, коли Церква Христова святкує перенесення мощей Святителя Миколая Чудотворця з Мир Лікійських в місто Барі, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, звершив Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.
21 травня 2020 року, з нагоди престольного свята, в Соборі Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї, була відслужена урочиста Божественна Літургія.
28 травня 2020 року, з нагоди престольного свята, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, із Архіпастирським візитом відвідає Храм Вознесіння Господнього села Чорна Річка, Верховинського благочиння, де, у співслужінні духовенства, звершить Архієрейську Божественну Літургію та Чин Малого освячення води.
20 травня 2020 року, в залі засідань Єпархіального Управління, під головуванням Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, відбулось засідання Єпархіального відділу по взаємодії з навчально-освітніми і виховними закладами.
19 травня 2020 року, в залі засідань Єпархіального управління, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, нагородив священиків Коломийської Єпархії високими церковними нагородами.
18 травня 2020 року, в залі засідань Коломийської Єпархії, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, провів робочу зустріч із представниками силових органів Коломийщини.
16 травня 2020 року, в суботу ввечері, напередодні п’ятої неділі після Пасхи, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, звершив Всеношну з Літією.
24 травня 2020 року, о 18:00 год., в неділю 6-ту після Пасхи, на кордоні сіл Торговиця та Вербівці Городенківського району, біля скульптурного зображення Божої Матері, відбудеться щорічне молитовне зібрання ”Пресвята Богородиця єднає в молитві”, під час якого Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у співслужінні духовенства, очолить Молебень до Пресвятої Богородиці.
Всечесний отче Любомире!

В цей знаменний день прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого 35-ліття!


otta Da Vinci