block
12 листопада 2019 року, під головуванням Керуючого Коломийською Єпархією, Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, у залі засідань Єпархіального управління, відбулась нарада щодо вшанування у 2020 році 95-ліття із дня народження та 25-ліття з дня смерті Патріарха Володимира (Романюка) (1925-1995).
10 листопада 2019 року, в неділю 21-шу після П’ятидесятниці, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, із Архіпастирським візитом відвідав Храм Різдва Пресвятої Богородиці села Рогиня, Городенківського благочиння, де, у співслужінні духовенства, звершив Архієрейську Божественну Літургію, читання Акафіста Пресвятій Богородиці та здійснив освячення нової дзвіниці.
9 листопада 2019 року, в Коломийському академічному обласному українському драматичному театрі ім. І. Озаркевича, відбулася батьківська конференція Коломийського медичного коледжу імені І. Я. Франка.
8 листопада 2019 року, в залі засідань Коломийської районної ради, відбулись святкові урочистості з нагоди відзначення професійного свята – Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.
8 листопада 2019 року, в день пам’яті Святого Великомученика Димитрія Солунського, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї звершив Архієрейську Божественну Літургію.
7 листопада 2019 року, з благословення та стараннями Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в Коломийському міському палаці культури «Народний дім», відбулась науково-богословська конференція «Священиче служіння: сучасний стан, проблеми та перспективи».
2 листопада 2019 року, в суботу ввечері, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, у співслужінні духовенства, очолив Всеношне бдіння з Літією.
2 листопада 2019 року, на території військової частини 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади міста Коломиї, відбулось урочисте відкриття та освячення дошки пошани «Вишиванка».
2 листопада 2019 року, в Димитрівську поминальну суботу, коли Церква Христова молиться за всіх від віку спочилих християн, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральому Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, звершив заупокійну Божественну Літургію та Панахиду.
10 листопада 2019 року, в неділю 21-шу після П’ятидесятниці, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, із Архіпастирським візитом відвідає Храм Різдва Пресвятої Богородиці села Рогиня, Городенківського благочиння, де, у співслужінні духовенства, звершить Архієрейську Божественну Літургію та здійснить освячення нової дзвінниці.


otta Da Vinci