block
24 жовтня 2020 року, в суботу ввечері, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, очолив Всеношне бдіння з Літією.
22 жовтня 2020 року, в місті Коломия, відбувся урочистий захід з нагоди урочистого відкриття та освячення оновленого Музею Писанкового розпису.
Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан висловлює щирі співчуття настоятелю Храму Святителя Василія Великого села Річка, Косівського благочиння прот. Володимиру Левицькому з приводу смерті матері – Левицької Марії Дмитрівни, яка на 69-му році життя відійшла у вічність.
Ваше Високопреподобіє!
Всечесний отче Василю!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого 45-ліття.
18 жовтня 2020 року, в неділю 19-ту після П’ятидесятниці, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, з нагоди 160-ліття Святині, із Архіпастирським візитом відвідав Храм Успіння Пресвятої Богородиці села Старий Гвіздець, Коломийського благочиння, де, у співслужінні духовенства, звершив Архієрейську Божественну Літургію, читання Акафіста, Чин Малого освячення води та здійснив освячення зовнішнього оздоблення Храму.
17 жовтня 2020 року, у залі засідань Єпархіального Управління, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан привітав благодійника, доктора педагогічних наук – Кошука Олександра Богдановича із Днем Народження та нагородив його високою церковною нагородою.
14 жовтня 2020 року, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, з нагоди престольного свята, із Архіпастирським візитом відвідав Храм Покрови Пресвятої Богородиці села Красник, Верховинського благочиння, де, у співслужінні духовенства, звершив Архієрейську Божественну Літургію, Чин Малого освячення води та здійснив освячення Каплиці Святого Великомученика і Цілителя Пантелеймона біля цілющого джерела.
11 жовтня 2020 року, в неділю 18-ту після Пасхи, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, звершив Архієрейську Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого в Соборі Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова міста Коломиї.
Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан висловлює щирі співчуття настоятелю Храму Святого Великомученика Димитрія Солунського села Раковець та Храму Святої Мучениці Параскеви села Семенівка, Городенківського благочиння прот. Олексію Морозу та добродійці Надії з приводу смерті її матері – Петрович Уляни Андріївни, яка на 81-му році життя відійшла у вічність.
18 жовтня 2020 року, в неділю 19-ту після П’ятидесятниці, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, з нагоди 160-ліття Святині, із Архіпастирським візитом відвідає Храм Успіння Пресвятої Богородиці села Старий Гвіздець, Коломийського благочиння, де, у співслужінні духовенства, звершить Архієрейську Божественну Літургію, читання Акафіста, Чин Малого освячення води та здійснить освячення зовнішнього оздоблення Храму.


otta Da Vinci