block
Вітання Єпископу Юліану від духовенства Коломийської Єпархії


Ваше Преосвященство, Преосвященний Владико Юліане!

У цей світлий і радісний весняний день прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого дня народження і тезоіменитства від великої і дружньої духовної родини – священнослужителів і вірних Коломийської Єпархії.

Уже не вперше ми, духовенство ввіреної Вам Коломийської Єпархії, маємо честь вітати Ваше Преосвященство з цією датою, і щоразу робимо це з великою пошаною і щирістю. Найперше дякуємо Вашим побожним і благочестивим батькам за те, що виховали прекрасного сина – у любові до Бога, Церкви та України.

З Вашим приходом на Коломийську кафедру розпочався духовний розквіт нашої єпархії. Ви ініціюєте проведення духовних, просвітницьких, патріотичних заходів і мотивуєте інших до громадської активності. Ви зуміли налагодити співпрацю з усіма гілками влади, громадськими організаціями й активістами, завдяки чому авторитет і популярність Церкви та єпархії в суспільстві невпинно зростають. Зросла присутність Коломийської Єпархії у мас-медійному просторі, регулярно виходить єпархіальна газета, оновлюються веб-сайти, здійснюється підготовка і видання книг.

Завдяки мудрому адмініструванню підходять до завершення масштабні роботи з розпису головної єпархіальної святині – Собору Преображення Господнього. Сам Собор преображається і невдовзі зі стін Святая святих нашим очам відкриється святий лик Господа нашого і угодників Божих. А єпархіальне управління розмістилося в гарному комфортному приміщенні.

Єпархія регулярно відправляє гуманітарну допомогу для наших бійців, які перебувають на українсько-російському фронті. Священики, з Вашого благословення, здійснюють капеланське служіння, а парафіяни – волонтерську діяльність. І Ваш особистий внесок у підтримку армії – неоціненний.

Без перебільшення можна сказати, що саме завдяки таким пастирям, як Ви, Православна Церква України має підтримку мільйонів українців, а нещодавно отримала офіційне визнання Вселенського Патріархату. Ваше ім’я уже вписане в історію, як учасника Об’єднавчого Собору українського
Православ’я.

Ваш приклад спонукає до діяльності всіх, хто має честь працювати під Вашим керівництвом, поєднувати щиру молитву і проповідь Слова Божого з виховною, просвітницькою, місіонерською роботою. Завдяки такій праці наша паства за ці роки зросла і кількісно, і якісно.

Кожна парафія нашої Єпархії є для Вас унікальною, як і особистості настоятеля й парафіян. У кожній людині Ви бачите Образ і Подобу Божу, кожен відчуває Вашу архіпастирську увагу і молитовну підтримку.

У час негараздів і випробувань вірні звертаються до Вас з особистими проханнями про молитву і відчувають, що їх прохання вислухані. У ставленні до пасомих Ви уподібнюєтесь Самому Христу, Який говорить про Себе: «Син Людський прийшов не на те, щоб служили Йому, а щоб послужити, і душу Свою дати на викуп багатьох!» Дякуємо Вам за це, за Ваш дар святительського слова, в якому відчувається присутність Божа.

Сам Христос говорить з амвону Вашими устами! Ваша проповідь має силу змінювати і зміцнювати нас, підтримувати і надихати в молитві та милосерді.

Як земні, зичимо Вам земного благополуччя. Будьте для нас взірцем істинного Архіпастиря! Хай Ваші повсякчасні благання за єпархію і кожну віруючу людину будуть вислухані Всевишнім.

Як ті, що маємо дотик до Небесного, бажаємо Вам вічних небесних дарів. Хай Господь удостоїть Вас зустрічі з ним у таємничому вмістилищі Вашого серця, відкриє Божественні плани, задуми та чудеса.

Орелець, як сакральний атрибут кожного Архієрейського богослужіння із зображенням орла, що летить у небесних просторах, символізує власне архієрея, який з висоти апостольського служіння споглядає на землю і Богом ввірену паству. Супутниками цього благородного птаха, царя пташиного світу, є дихання вітру – подих Духа Святого. Тож нехай несуть Вас віковічні потоки повітряної стихії – дихання Духа Божого, хай Ваш погляд буде гострим і далекоглядним, щоб за вчинками людей Ви бачили внутрішні глибини їх сердець, приховані мотиви, прагнення і бажання.

Щоб під крилом Вашої молитви і розради, підтримки і любові ми відчували душевний спокій, захист, мир і радість.

Нехай Ваша невтомна праця на ниві Христовій буде успішною, а Небесний покровитель допомагає і захищає Вас! Бажаємо Вам і всім нам, щоб, за нашими спільними молитвами, Україна здолала агресора і виборола справедливий мир та перемогу, стала правдивою християнською державою, комфортною для всіх громадян України.

Многих і благих літ Вам, Владико!


Вітання Єпископу Юліану від духовенства Коломийської Єпархії

Вітання Єпископу Юліану від духовенства Коломийської Єпархії

Вітання Єпископу Юліану від духовенства Коломийської ЄпархіїПоділитись


otta Da Vinci