block
Вітання Владики Юліана митр. прот. Івану Лавришину з нагоди 50-ліття


Ваше Високопреподобіє!

Всечесний, отче Іване!

В цей знаменний для Вас день, прийміть мої щирі вітання з нагоди Вашого 50-літнього Ювілею!Вітання Владики Юліана митр. прот. Івану Лавришину з нагоди 50-ліття

Рівно 25 років тому Ви свідомо стали нашлях пастирського служіння, із того часу зі смиренням, простотою та любов’ю сієте слово Євангельського благовістя у серця ввірених Вам парафіян, закликаючи їх до покаяння та ведучи дорогою до Царства Небесного. За це користуєтесь їхньою заслуженою любов’ю, турботою і повагою.

Також Ви несете послух благочинного Делятинського благочиння, сумлінно виконуючи благословення Правлячого Архієрея та будучи добрим порадником для духовенства Вашого благочиння.

В цей день щиро бажаю Вам, за словом Апостола Павла: “досягати любові, дбати про духовні дари” (1 Кор. 14, 1), міцного здоров’я, достатку та довголіття.

Нехай Господь наш Ісус Христос, за молитвами Пресвятої Богородиці, своєю любов’ю зігріває Ваше серце, дарує невичерпну наснагу для подальшого плідного служіння Богові та побожному українському народу для розквіту Православної Церкви України.

Многії і благії літа!Поділитись


otta Da Vinci