block
Архієрейське вітання прот. Ігорю Івасютину з нагоди 35-ліття


Ваше Високопреподобіє!
Всечесний, отче Ігорю!

У цей святковий для Вас день прийміть найщирішіАрхієрейське вітання прот. Ігорю Івасютину з нагоди 35-ліття вітання з нагоди Вашого 35-ліття!

З того часу, як Ви отримали високу богословську освіту та прийняли Священничий Сан, Ви самовіддано сієте в душах парафіян зерна любові, терпіння, співчуття і милосердя, спонукаючи їх із твердою вірою йти нелегким шляхом спасіння та творити добрі справи. За це заслужено користуєтесь їхньою любов’ю та повагою.

Також Ви зразково зарекомендували себе, працюючи в Єпархіальному відділі у справах сім’ї, молоді та катехизації, сумлінно виконуючи доручення та благословення Правлячого Архієрея по організації різних заходів нашої Єпархії.

Щиро бажаю Вам Божого Благословення, миру, достатку, духовної радості, довгих років життя та в кожній миті Вашого життя завжди відчувати прояви Любові Божої.

Нехай Всемилостивий Господь наш Ісус Христос освячує всі Ваші задуми, подає силу й натхнення для подальшого відповідального пастирського служіння на славу Божу та Помісної Православної Церкви України.

Многії і благії літа!Поділитись


otta Da Vinci