block
Відійшов у вічність заштатний клірик Коломийської Єпархії митр. прот. Іван Фурик


З глибоким сумом повідомляємо, що 5 лютого 2020 року, на 90-му році життя, відійшов у вічність заштатний клірик Коломийської Єпархії митр. прот. Іван Фурик, який свого часу служив у храмах Коломийського та Городенківського благочинь.

Від імені духовенства та вірних Коломийської Єпархії, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан висловлює щирі співчуття сину спочилого - настоятелю Храму Різдва Христового села Малий Гвіздець та Храму Різдва Пресвятої Богородиці села Загайпіль, Коломийського благочиння митр. прот. Петру Фурику та всім рідним.

Розклад похоронних богослужінь:

5 лютого (середа), з 18:00 год. по 16:00 год. 6 лютого (четвер) – заупокійні молитви, читання Євангелія та Псалтиря у домі спочилого в селі Росохач, які з благословення Преосвященного Владики Юліана очолить благочинний Городенківського благочиння митр. прот. Богдан Мороз у співслужінні духовенства благочиння.

6 лютого (четвер), о 17:00 год – початок Чину Похорону в Храмі Преображення Господнього села Росохач, який, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, у співслужінні духовенства, очолить Секретар Єпархіального Управління митр. прот. Юрій Бровчук. Читання Євангелія, заупокійні молитви.

7 лютого (п’ятниця), о 10:00 год. –Божественна Літургія та завершення Чину Похорону у Храмі Преображення Господнього села Росохач, які, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, очолить благочинний Коломийського благочиння митр. прот. Михайло Сметанюк, після чого тіло спочилого буде похоронене на місцевому цвинтарі.

Нехай Всемилостивий Господь упокоїть душу новопреставленого митрофорного протоієрея Івана, де всі святі спочивають!

Вічна пам’ять спочилому!


Відійшов у вічність заштатний клірик Коломийської Єпархії митр. прот. Іван Фурик
Поділитись


otta Da Vinci