block
Організаційна нарада по створенню Просвітницької платформи «Істина»


11 лютого 2020 року, в залі засідань Коломийської Єпархії, під головуванням Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, відбулась нарада по організації Просвітницької платформи «Істина».

У роботі зборів взяли участь: заступник керівника інформаційно-видавничого відділу Коломийської Єпархії прот. Юрій Гушул, керівник прес-служби Коломийської Єпархії прот. Віталій Козак, заступник керівника Єпархіального відділу по взаємодії зі Збройними силами та правоохоронними органами прот. Василь Ткачук, заступник керівника Єпархіального відділу у справах сім’ї, молоді та катехизації прот. Ігор Івасютин, прот. Володимир Максим’юк, заступник керівника Єпархіального відділу по взаємодії з навчально-освітніми та виховними закладами ієрей Любомир Петришин, член редакційної колегії Єпархіальної Газети «Коломийський вісник» ієрей Микола Грицанюк, працівник Єпархіального Управління ієрей Іван Венгрин та ієрей Юрій Шкіндюк.

Після спільної молитви Керуючий Коломийською Єпархією розпочав засідання, зазначивши: «Сьогодні як ніколи Церква пребуває в часі швидких суспільних, культурних та ідеологічних перемін. Одним із головних завдань священнослужителя є знаходження доступних та актуальних підходів для сповіщення Христового Вчення людям в XXI ст.. Також важливим завданням Церкви є допомога людині розкрити її творчий потенціал, дати відчути радість від служіння та спілкування з Богом і ближніми…»

Тому Правлячим Архієреєм було запропоновано створення проекту під назвою Просвітницька платформа «Істина», для обміну думками, духовного та інтелектуального збагачання, спільного пошуку відповідей на сучасні виклики і запитання життєдіяльності священнослужителів Єпархії та всіх охочих. В процесі наради обговорювалось вироблення стратегії та формату проведення зустрічей, пошук на парафіях активних й цікавих гостей для обміну баченням та думками, подальші способи реалізації проекту на рівні парафій.

За результатами засідання було визначено час проведення першої зустрічі на початку березня 2020 року, в конференц-залі Єпархіального Управління. Попередньо затверджено напрямок майбутнього обговорення, яке стосуватиметься проблем комунікації та спілкування у внутрішньому житті Церкви.

На завершення Преосвященний Владика Юліан побажав усім плідної праці та подав своє архіпастирське благословення.

Організаційна нарада по створенню Просвітницької платформи «Істина»

Організаційна нарада по створенню Просвітницької платформи «Істина»

Організаційна нарада по створенню Просвітницької платформи «Істина»

Організаційна нарада по створенню Просвітницької платформи «Істина»

Організаційна нарада по створенню Просвітницької платформи «Істина»Поділитись


otta Da Vinci