block
Вітання Владики Юліана ієрею Анатолію Момоту з нагоди 30-ліття та Дня Священичої хіротонії


Всечесний отче Анатолію!

Прийміть найщиріші вітання з нагодиВітання Владики Юліана ієрею Анатолію Момоту з нагоди 30-ліття та Дня Священичої хіротонії Вашого 30-ліття та Дня Священичої хіротонії!

Саме цього дня, у свій час, Всемилостивий Господь покликав Вас до Священичого служіння у Його Винограднику. З того моменту Ви сієте у серцях парафіян зерна милосердя, віри, надії та любові, виконуючи тим самим слова Святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова: «Бог є любов, і хто перебуває в любові, перебуває в Бозі і Бог в ньому» (1.Ів.4;16). За це заслужено користуєтесь їхньою любов’ю та повагою.

Також, з благословення Правлячого Архієрея, Ви сумлінно й активно несете послух в інформаційно-видавничому відділі Єпархії та редакційній колегії газети “Коломийський вісник”.

Щиро бажаю Вам Господніх милостей, духовної радості, достатку, довголіття та в кожній миті Вашого життя завжди відчувати прояви Любові Божої.

Нехай Господь наш Ісус Христос завжди освячує всі Ваші задуми, подає силу й натхнення для подальшого ревного пастирського служіння на славу Божу та процвітання Православної Церкви України.

Многії і благії літа!
Поділитись


otta Da Vinci