block
Архієрейське вітання благочинному Коломийського благочиння митр. прот. Михайлу Сметанюку з нагоди 65-ліття


Ваше Високопреподобіє!
Всечесний отче, Михаїле!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого 65-літнього Ювілею!

Служіння Богові – найвищий дарАрхієрейське вітання благочинному Коломийського благочиння митр. прот. Михайлу Сметанюку з нагоди 65-ліття яким Господь коли-небудь удостоював людей і цей дар дається не кожному. Вже понад 35 років Ви невтомно трудитесь на пастирській ниві та з радістю й самовіддачею сієте в душах Ваших парафіян зерна любові, терпіння, співчуття і милосердя, спонукаючи їх із твердою вірою йти нелегким шляхом спасіння та творити добрі справи. Глибока віра, працьовитість і жертовність – це ті головні риси, якими Спаситель наділив Вас і які є основною рушійною силою у Вашому житті.

Також більше 30 років Ви несете послух благочинного Коломийського благочиння, активно долучаючись до розбудови й утвердження Помісної Української Церкви та сумлінно виконуючи розпорядження й благословення Правлячого Архієрея. За це справедливо користуєтесь глибоким авторитетом і повагою серед духовенства й мирян нашої Єпархії.

Щиро зичу Вам Божого Благословення, міцного здоров’я, радості й миру у серці, душевної і тілесної кріпості та щасливого довголіття.

Нехай Господь Ісус Христос обдаровує Вас Своєю ласкою, зігріває любов’ю та укріплює на тернистому шляху священичого служіння на благо українського народу та процвітання Православної Церкви України.

Многії і благії літа!Поділитись


otta Da Vinci