block
Архієрейське вітання митрофорному протоієрею Василю Вепруку з нагоди 70-ліття


Ваше Високопреподобіє!
Всечесний, отче Василію!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Архієрейське вітання митрофорному протоієрею Василю Вепруку з нагоди 70-ліття70-ліття!
Священики, за словом Іоана Золотоустого, виконують на землі те, що Бог довершує на небі. Вже 40 років Ви старанно трудитесь у Винограднику Христовому та є добрим пастирем, який допомагає ввіреній пастві духовно зростати. За це заслужено користуєтесь їхньою любов’ю та повагою.

Багато років Ви працюєте для блага Церкви Христової, займаючись науковою та освітньою діяльністю і є наставником та прикладом хорошого священика для багатьох поколінь священнослужителів не тільки нашої Єпархії, але й багатьох єпархій нашої Церкви.

Також Ви сумлінно несете послух керівника Єпархіального літургіко-богословського відділу, смиренно виконуючи благословення Правлячого Архієрея.

В цей день молитовно зичу Вам Божого Благословення, кріпості духовних і тілесних сил, міцного здоров'я, радості й миру, достатку та довголіття.

Нехай у ці Різдвяні святкові дні Богомладенець Христос зігріває і Ваше серце своєю любов’ю та подає наснаги до ще більш плідного служіння на благо українського народу та розбудови Православної Церкви України.


Многії і благії літа!Поділитись


otta Da Vinci