block
Архієрейське вітання благочинному Печеніжинського благочиння митр. прот. Юрію Ужитчаку з нагоди 45-ліття!


Ваше Високопреподобіє!
Всечесний отче, Юрію!

В цей знаменний День прийміть найщиріші вітання з нагодиАрхієрейське вітання благочинному Печеніжинського благочиння митр. прот. Юрію Ужитчаку з нагоди 45-ліття! Вашого 45-літнього Ювілею!

Прийнявши в молодому віці Святе Таїнство Священства, Ви стали тим сіячем, якого Господь послав на Свою ниву, давши Вам повноту талантів, щоб Ви їх примножували своєю працею і служінням та вели ввірених Вам парафіян дорогою спасіння. За це користуєтесь їхньою заслуженою повагою та любов’ю.

Також вже понад 5 років Ви несете послух благочинного Печеніжинського благочиння, активно долучаючись до розбудови й утвердження Помісної Церкви та сумлінно виконуючи розпорядження й благословення Правлячого Єпископа.

В цей особливий день щиро бажаю Вам рясного Господнього благословення, постійного духовного росту, утвердження в чеснотах, міцного здоров’я, достатку та довголіття.

Нехай Новонароджений Господь Ісус Христос посилає Вам Свої благодатні дари, дає сил і натхнення продовжувати ревне та плідне пастирське служіння на благо Православної Церкви України та боголюбивого українського народу.

Многії і благії літа!Поділитись


otta Da Vinci