block
Вітання Єпископу Юліану від редакції Газети «Коломийський вісник»


Ваше Преосвященство!

З глибини наших сердець вітаємо Вас із Днем НародженняВітання Єпископу Юліану від редакції Газети «Коломийський вісник» і Днем Тезоіменитства.

Сьогодні не просто маємо нагоду сказати Вам, як Імениннику, гарні слова: це для нас честь і велика приємність, бо скільки би хороших слів не було мовлено на Вашу адресу, всі вони є заслуженими. Водночас і тисяч слів недостатньо, щоб охопити всі аспекти Вашої діяльності.

Як і щороку, в цей чудовий весняний день ми висловлюємо свою безмірну пошану, щиру любов, відданість і підтримку у Вашій архієрейській праці на благодатній ниві українського Православ’я.

Завдяки Вашій ініціативі та керівництву вже сьомий рік щомісяця виходить наша Газета «Коломийський вісник», яку читають у всіх парафіях, а єпархіальні сайти оперативно публікують найсвіжішу інформацію про діяльність Єпархії та новини з життя парафій. І це, без перебільшення, Ваша заслуга, бо жоден номер Газети, жодне повідомлення не з’являється без Вашої особистої участі, Вашої ініціативи. Можна лишень дивуватися, як у Вас вистачає часу на всю величезну роботу, яку Ви звершуєте з дня у день, з року в рік! Дякуємо Вам за цю роботу, за те, що організовуєте і залучаєте до діяльності всіх священників, клір, активних парафіян різного віку і статусу.

З нагоди Дня Народження та Дня Тезоіменитства бажаємо Вам, Ваше Преосвященство, міцного здоров’я, духовної наснаги, гармонії в душі. Зичимо, щоб архіпастирська праця приносила Вам моральне задоволення, адже відчуття виконаного обов’язку є дуже важливим для кожної людини.

Щоб Господь огортав Вас і всіх дорогих Вам людей ласками і дарами Святого Духа, благословляв Ваші плани і спрямовував зусилля на благо нашої Церкви і України.

Многих і благих літ Вам, Преосвященний Владико!Поділитись


otta Da Vinci