Керуючий Коломийською Єпархією провів зустріч із головою Косівської районної військової адміністрації Наталією Кучмою

24 Квітня 2023

24 квітня 2023 року, в залі засідань Коломийської Єпархії, Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан провів зустріч із головою Косівської районної військової адміністрації Наталією Дмитрівною Кучмою.

На початку зустрічі Наталія Дмитрівна вручила Преосвященному Владиці Юліану запрошення на Благодійний аукціон для підтримки воїнів 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”, який пройде 28 квітня цього року в місті Косові.

У свою чергу Правлячий Архієрей привітав очільницю Косівського району із Пасхою Христовою, розповів про стан справ у Єпархії й про різноманітні духовно-патріотичні й просвітницькі заходи, які проводяться у Коломийській Єпархії загалом та на території Косівського благочиння зокрема.

Також на зустрічі йшла мова про важливість волонтерського руху та активну співпрацю Церкви й Держави на території Косівського району в допомозі Українській Армії, вимушеним переселенцям та всім постраждалим від загарбницького вторгнення росії на територію України.

На завершення Архіпастир подарував Наталії Дмитрівні  унікальне видання – двохтомник проповідей духовенства Коломийської Єпархії та Пасхальну писанку.