Керуючий Коломийською Єпархією взяв участь у благодійному аукціоні на підтримку Збройних Сил України в місті Косів

29 Квітня 2023

28 квітня 2023 року, в місті Косів, за підтримки голови Косівської районної військової адміністрації Наталії Кучми, відбувся благодійний аукціон на підтримку Збройних Сил України, зокрема для воїнів 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади “Едельвейс”.

На запрошення організаторів, в урочистому заході взяв участь Керуючий Коломийською Єпархією, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан.

Аукціон розпочався хвилиною мовчання за загиблими українськими воїнами, які героїчно віддали своє життя за Українську Державу.

Далі благословити захід запросили Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана.

Звертаючись до присутніх, Архіпастир побажав, щоб  сила Воскресіння Христового допомогла всім нам перемогти російських окупантів.

Також Його Преосвященство зазначив, що кожен на своєму місці має докласти максимум зусиль для наближення перемоги  й встановлення справедливого миру та побажав, щоб аукціон був плідним та суттєво підтримав Збройні Сили України.

Опісля вітальне слово мали: голова Косівської районної військової адміністрації Наталія Кучма та голова ГО “Гуцулія” Ростислав Мартинюк.

Перед гостями також виступили солісти Будинку культури і дозвілля Косівської міської ради Михайло Строїч та Тетяна Бойчук, оркестр під керівництвом Романа Григорчака.

На аукціоні експонувалися унікальні Гуцульські витвори мистецтва, ікони, дитячі творчі роботи.

Керуючий Коломийською Єпархією придбав на благодійному аукціоні декілька лотів, тим самим долучившись до підтримки воїнів Української Армії.

Зібрані кошти у подальшому будуть використані для потреб Збройних Сил України.

Преосвященного Владику на урочистому заході супроводжували: митр. прот. Ростислав Близнюк; митр. прот. Володимир Левицький, прот. Василь Дійчук, ієрей Василь Павлюк, протодиякон Антон Трачук та член Єпархіальної ради Коломийської Єпархії і відомий благодійник Дмитро Дмитрович Нагірняк.