Неділя 4-та після П’ятидесятниці

10 Липня 2022

9 липня 2022 року, в суботу вечором, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, звершив Всеношну з Літією.

В неділю четверту після П’ятидесятниці, Його Преосвященство очолив Архієрейську Божественну Літургію Святителя Іоана Золотоустого.

Правлячому Архієрею за богослужінням співслужили: митр. прот. Тарас Мойсюк, митр. прот. Яків Стефанюк,  прот. Василь Кушерський, ієрей Дмитро Гром, протодиякон Антон Трачук та диякон Назар Ягнич.

Після прочитання Євангелії Архіпастир звернувся до присутніх зі словами повчальної проповіді, в якій розповів, якою повинна бути справжня віра людини, навівши приклад віри Євангельського сотника.

Ще Преосвященний Владика зауважив, що, крім віри сотник виявив і велике смирення  перед Спаситилем: “Я недостойний, щоб Ти увійшов під покрівлю мою, але промов тільки слово, і видужає слуга мій” (Мт.8, 8).

“Слова Христа, які були звернені до сотника: “Я прийду і зцілю його” (Мт. 8,7) звернені також і до кожного з нас, адже Спаситель має бажання ввійти в наше серце та душу, щоб їх  зцілити”, – наголосив Архіпастир.

Після відпусту Керуючий Коломийською Єпархією привітав усіх зі святою неділею та подав своє Архіпастирське благословення.

Ввечері цього дня, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, Єпископ Юліан, у співслужінні духовенства, очолив вечірню із читанням Акафіста Пресвятій Богородиці.