Неділя четверта Великого посту

26 Березня 2023

25 березня 2023 року, в суботу вечором, Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан, у Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї, звершив Всеношну з Літією.

В неділю четверту Великого посту, коли Церква Христова вшановує пам’ять Святого Преподобного Іоана Ліствичника, Преосвященний Владика звершив Божественну Літургію Святителя Василія Великого.

Правлячому Архієрею за богослужінням співслужили: благочинний Коломийського міського благочиння митр. прот. Василь Мізюк, ієрей Василь Деркач, ієрей Дмитро Гром, протодиякон Антон Трачук та диякон Назар Ягнич.

Після прочитання Євангелії Керуючий Коломийською Єпархією виголосив повчальну проповідь на тему недільного зачала, в якій  зазначив: “…сьогоднішнє Євангеліє розповідає про дивну зустріч двох синів: з одного боку ми бачимо Сина Божого – Другу Особу Святої Тройці, Сина Який має в Собі життя, є вільним від гріха, одержимості та Який  несе спасіння і визволення всьому людству. З іншого боку ми бачимо сина людини – чоловіка слабкого, грішного і, як результат, одержимого злим духом… Коли відбувається ця зустріч ми бачимо переродження і батька й сина. Це завжди відбувається коли людина на своєму життєвому шляху по справжньому відчуває присутність Божу, переживає цю зустріч, її життя змінюється. Вона знову повертає собі образ і подобу Божу, зміцнює свою віру…”.

Після відпусту Архієрей привітав усіх зі святою неділею та подав своє архіпастирське благословення.