Престольне свято Храму села Марківка

06 Грудня 2022

4 грудня 2022 року, з нагоди престольного свята, у Храмі Введення в храм Пресвятої Богородиці села Марківка, Печеніжинського благочиння, було звершене урочисте  богослужіння.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, святкову Божественну Літургію очолив секретар Єпархіального Управління, настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці села Слобода, Печеніжинського благочиння митр. прот. Юрій Бровчук.

За торжественним богослужінням йому співслужили: настоятель Храму Успіння Пресвятої Богородиці села Молодятин, Печеніжинського благочиння митр. прот. Юрій Гушул; настоятель Храму Введення в храм Пресвятої Богородиці села Марківка, Печеніжинського благочиння прот. Василь Ткачук та настоятель Храму Святого Великомученика Димитрія Солунського селища Печеніжин, Печеніжинського благочиння прот. Микола Глушак.

На запричасному проповідь виголосив прот. Микола Глушак.

Після відпусту зі словом до присутніх звернувся митр. прот. Юрій Бровчук, який також привітав настоятеля і парафіян із престольним святом та передав вітання й молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.

У свою чергу настоятель Храму прот. Василь Ткачук подякував запрошеному духовенству, парафіянам та гостям за спільну молитву.

Завершилося торжественне богослужіння уставним Многоліттям, Чином Малого освячення води та Панахидою біля могили колишнього багатолітнього настоятеля Храму митр. прот. Андрія Копильціва.