Різдвяний концерт у Храмі Ікони Пресвятої Богородиці “Всецариця” села Ценява

15 Січня 2023

14 січня 2023 року, в день свята Обрізання Господнього, коли Церква Христова вшановує пам’ять Святителя Василія Великого, з благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в літній залі Храму Ікони Пресвятої Богородиці “Всецариця” села Ценява, відбулось святкове дійство – “Колядуємо заради перемоги”.

В Різдвяному концерті взяли участь такі колективи: квінтет Кафедрального Собору Преображення Господнього міста Коломиї під керівництвом регента кліросного хору Собору Ольги Сілкіної; церковний хор “Ключівські переливи” Храму Різдва Пресвятої Богородиці села Малий Ключів, Коломийського благочиння (керівник – Ольга Лавріненко); народний аматорський вокальний ансамбль “Серпанок” (керівник – Любов Далаврук); колядники  ГО “Права Молодь”, а також вихованці Катехитичної Школи “Діти Божі”, що діє при Кафедральному Соборі Преображення Господнього міста Коломиї.

Ведучими заходу були учасники народного драматичного театру ім. Василя Симчича, що діє при Палаці культури та мистецтв “Народний Дім” міста Коломия: Марта Теліщук та Назарій Дем‘янчук.

Метою даного заходу було подарувати атмосферу свята для тих, кому ми завдячуємо своєю безпекою та можливістю провести свята у власних домівках – воїнам Української Армії.

На завершення заходу отець Андрій Лінкевич звернувся до присутніх зі словом, у якому подякував учасникам за участь у Різдвяному дійстві та передав вітання й молитовне благословення від Преосвященного Владики Юліана.