Урочисте відкриття Обласної дитячої виставки-конкурсу “Ми діти твої, Україно” в Народному домі села Малий Гвіздець

05 Травня 2023

3 травня 2023 року, в Народному домі села Малий Гвіздець, відбулось урочисте відкриття Обласної дитячої виставки-конкурсу “Ми діти твої, Україно”.

З благословення  Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, на запрошення організаторів, у відкритті заходу взяв участь завідувач канцелярією Єпархіального Управління, настоятель Храму Різдва Пресвятої Богородиці селища Гвіздець, Коломийського благочиння ієрей Іван Венгрин.

Розпочався захід хвилиною мовчання за усіма новітніми героями, які віддали своє життя за свободу та незалежність України.

Далі до слова та благословення було запрошено отця Івана Венгрина, який зазначив, що сьогодні ми маємо унікальну можливість подивитись на світ очима наших дітей: “Світ дитини є завжди наповнений світлом та теплом. У ньому немає місця для темряви та зла й саме за такий світ сьогодні віддають своє життя наші славні воїни. Кожна робота немовби проголошує віру в нашу перемогу та надію на квітуче майбутнє нашої Батьківщини”.

Опісля слово мали: селищний голова Гвіздецької ОТГ  Михайло Дяків; провідний методист обласного науково-методичного центру Прикарпаття Тамара Присяжнюк та  начальник відділу культури та освіти Гвіздецької ОТГ Оксана Шпарик.

Далі була представлена концертна програма за участю вихованців та викладачів Гвіздецької школи мистецтв під керівництвом директора навчального закладу – Любові Іванішин.

На завершення присутні мали можливість оглянути виставку художніх робіт учеників мистецьких шкіл області.

Особливе місце серед робіт зайняла пам’ятна експозиція  Ярослава Палійчука –  уродженця села Малий Гвіздець, добровольця, який у 2022 році героїчно загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.