Урочисте відкриття та освячення будинку для внутрішньо переміщених осіб в місті Косів

13 Березня 2023

10 березня 2023 року, в місті Косів, відбулось урочисте відкриття та освячення тимчасового житла для внутрішньо переміщених осіб.

З благословення Преосвященного Єпископа Коломийського і Косівського Юліана, в урочистому  відкритті взяв участь благочинний Косівського благочиння, настоятель Храму Успіння Пресвятої Богородиці села Старий Косів митр. прот. Іван Близнюк.

Спочатку духовенством було здійснено Чин освячення будинку для внутрішньо переселених осіб.

Після відпусту отець Іван звернувся до присутніх зі словом проповіді та подарував для будинку ікону Пресвятої  Богородиці й молитвослови.

В урочистому відкритті також взяли участь: голова Івано-Франківської обласної військової адміністрації Світлана Онищук; народний депутат України Олена Вінтоняк; голова Косівської районної військової адміністрації Наталія Кучма; голова Косівської районної ради Зеновій Томащук; Косівський міський голова Юрій Плосконос; заступник голови Івано-Франківської ОВА Людмила Сірко; депутат Івано-Франківської обласної ради Оксана Мельниченко.

Даний будинок зведений для комфорту людей, які втекли від війни та знайшли тимчасове місце перебування у Косівській територіальній громаді. Тут є всі умови для довготривалого проживання  до 40 осіб.