Вітання Владики Юліана митр. прот. Миколі Симчичу з нагоди 65-ліття

28 Лютого 2023

Всечесний отче Миколаю!

У цей святковий для Вас день прийміть щирі вітання з нагоди Вашого 65-літнього Ювілею!

Майже сорок років тому Премудрий Господь дією Святого Духа покликав Вас “благовістити убогим та зціляти розбитих серцем, проповідувати полоненим визволення, сліпим прозріння, відпускати змучених на волю, сповіщати літо Господнє сприятливе для спасіння” (Лк. 4:18–19). З того часу Ви з смиренням та ревністю допомагаєте ввіреній Вам пастві духовно зростати та ведете їх шляхом спасіння. За це заслужено користуєтесь їхньою любов’ю та повагою.

Також Ви активно працюєте для Церкви Христової та просвітництва вірних, будучи заступником керівника Єпархіального літургіко-богословського відділу.

В цей знаменний день щиро бажаю Вам Господніх милостей, духовної радості, кріпості душевних і тілесних сил, бадьорості духу, достатку та щасливого довголіття.

Підношу свої молитви до Господа нашого Ісуса Христа, щоб Ви й надалі із невичерпним натхненням продовжували звершувати своє священиче служіння на прославу Імені Божого, спасіння душ Ваших парафіян, користі Церкви Христової та задля перемоги Української Держави над російськими окупантами.

Многії і благії літа!